هافبک سابق تراکتورسازی از تیم ملی عراق خداحافظی کرد
هافبک سابق تراکتورسازی از تیم ملی عراق خداحافظی کرد

هافبک عراقی و سابق تیم تراکتورسازی اعلام کرد که بازی‎های ملی برای او تمام شده است.

به گزارش عصرتبریز، کرار جاسم هافبک جنجالی سابق باشگاه‎های تراکتورسازی،استقلال، شاهین بوشهر و کنونی نفت آبادان در مصاحبه با سایت شبکه فوتبال عراق از بازی های ملی خداحافظی و اظهار کرد: من از سوی برخی افراد از تیم ملی کنار گذاشته شدم و موضوع حضورم در تیم ملی عراق دیگر به صورت نهایی تمام شده است و این امری خسته کننده است.

وی افزود: اگر فدراسیون عراق حرفی با من دارد من آماده گفتگو با آنها هستم. بازیکنانی هستند که مستحق حضور در تیم ملی بوده اما به اردوی تیم ملی دعوت نشدند. با وجود این شرایط من خوشحالم که هواداران از من حمایت کردند.

کرار جاسم در فصل ۸۸ – ۸۹ به تراکتورسازی پیوست اما در تاریخ جمعه (۶ شهریور ۱۳۸۸) و در حضور ۷۰ هزار نفری هواداران تراکتورسازی بود که نام کرار بر سر زبان‎ها افتاد. در آن روز وی با تشخیص فراز کمالوند در ۲۰ دقیقه انتهایی دیدار با راه‎آهن وارد میدان شد و با گلزنی در دقایق ۸۵ و ۹۲ یک پیروزی دراماتیک را برای تراکتورسازی به ارمغان آورد.

این گزارش می‎افزاید؛ این بازیکن عراقی یکبار دیگر و در سال ۹۵ به تراکتورسازی پیوست اما هیچگاه نتواست خاطرات و محبوبیت دوره‎ی اول حضورش در تبریز را تکرار کند.

انتهای پیام/م