توشاک فردا در تمرین تراکتور
توشاک فردا در تمرین تراکتور

طبق آخرین اخبار بدست آمده از باشگاه تراکتورسازی، سرمربی ولزی فردا در تمرین تیم حضور خواهد یافت.

به گزارش عصرتبریز، طی روزهای اخیر خبرهای ضد و نقیض در مورد آینده جان توشاک، سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز مطرح می شود. این خبرها پس از شکست ناباورانه مقابل صنعت نفت آبادان به وجود آمدند. در این که در باشگاه تراکتورسازی برای برکناری جان توشاک تصمیماتی اتخاذ شده هیچ شکی نیست اما طبق آخرین اخبار از اردوی سرخ پوشان، قرار است سرمربی ولزی فردا در تمرین حضور پیدا کند.

تراکتوری ها امروز استراحت کرده و از فردا تمرینات خود را برای بازی روز یکشنبه هفته آینده مقابل پدیده آماده خواهند کرد. غیبت روز گذشته توشاک باعث شد تا حرف و حدیث ها پیرامون پایان کار او در تراکتور به اوج خود برسد. محمد تقوی به عنوان مسئول فنی تیم تا تعیین تصمیم نهایی در مورد سرمربی تیم تراکتورسازی انتخاب شده است. در صورتی که خبرهای رسیده از درون باشگاه تراکتورسازی که حاکی از بازگشت توشاک به تمرینات است، صحت داشته باشند، بایستی پرونده پایان همکاری تراکتوری ها با سرمربی ولزی را در مقطع فعلی مختومه اعلام کنیم.

لازم به ذکر است که خبر حضور توشاک در تمرین فردا را هنوز هیچ مقام مسئولی از باشگاه تراکتورسازی به صورت رسمی اعلام نکرده است. خبر یاد شده بر اساس اطلاعات بدست آمده از داخل باشگاه به رشته تحریر درآمده است. بی شک انتظار می رود باشگاه تراکتورسازی برای پایان دادن به این حواشی و نگرانی هوادارانش، بیانیه ای رسمی را در مورد رفتن یا ماندن توشاک در سایت رسمی خود منتشر نماید.

انتهای پیام/س