مهاجری: برای تساوی نیامده بودیم
مهاجری: برای تساوی نیامده بودیم

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز مدعی شد فولاد در مصاف با این تیم برای رسیدن به پیروزی همه کار کرده است.

به گزارش عصرتبریز، محمدرضا مهاجری، سرمربی ماشین سازی پس از تساوی یک – یک تیمش مقابل فولاد خوزستان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت:

«جا دارد به نوبه خودم حادثه تروریستی و ناجوانمردانه اهواز را که در آن هموطنان مظلوم و بی دفاعم کشته شدند، تسلیت بگویم. امیدوارم که دیگر کمتر شاهد چنین حوادثی بوده و از سوی دیگر شاهد رشد و ترقی و شادابی مردم خوزستان باشیم. امروز فولاد تمام تلاش خود را کرد که پیروز میدان باشد. در مقابل آنها هم ما با بضاعتی که داشتیم، سعی کردیم بازی را کنترل کنیم. بازی قبلی فولاد را آنالیز کرده بودیم، ولی متأسفانه کمبود بازیکن و محدودیت باعث شد که نتوانیم بازی را نگه داریم. ما غفلت کردیم و روی یک ضربه ایستگاهی بازی به تساوی کشیده و امتیازها تقسیم شد. ما یک امتیاز خارج از خانه مقابل تیم با ارزش فولاد کسب کردیم.»

وی در ادامه افزود:

«بازی دادن به جوان ها تاوان دارد و متأسفانه در دقایق پایانی برد را با تساوی عوض کردیم. البته این مسئله چیزی از ارزش های بازیکنان ما کم نمی کند. محسن یوسفی به رغم مصدومیتی که داشت ۹۰ دقیقه فوتبالی جانانه بازی کرد. همه بازیکنان ما تلاش کردند که دست خالی اهواز را ترک نکنیم.»

مهاجری همچنین تصریح کرد:

«ما برای مساوی نیامده بودیم و نوع بازی فولاد به ما اجازه نداد به هدف مان برسیم. ما باید حفظ توپ می کردیم. در نیمه اول توان انجام این کار را نداشتیم، ولی در نیمه دوم بدن بچه ها در شرایط بازی قرار گرفت و موقعیت های خوبی هم به دست آوردیم. با این حال برد را با تساوی عوض کردیم و فقط به یک امتیاز رسیدیم.»

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در خاتمه اظهار داشت:

«بازیکنان جوان ما امروز دستپاچه بودند. رفع این مشکل مستلزم این است که ما به جوانان مان میدان بدهیم و تجربه این نقیصه را برطرف می کند. آنها نیاز دارند که بازی کنند و ما هم شهامت داشتیم که به آنها بازی دادیم. ما امروز اسماعیل فرهادی و پیمان بابایی را در اختیار نداشتیم و امروز این بدشانسی گریبان ما را گرفته بود. با نحوه بازی که بچه های مان انجام دادند اجازه ندادند که فولاد بازی سرعتی انجام دهد.»

انتهای پیام/س