قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
آذربایجان شرقی » بهزیستی هزینه های ترک معتادان ناتوان مالی را تقبل می کند

مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: بهزیستی کل یا قسمتی از هزینه ترک اعتیاد افرادی را که توانایی مالی ندارند، تقبل می کند.

عصر تبریز: مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه هزینه ترک اعتیاد در کمپ های اختیاری ترک اعتیاد، سه میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است ، گفت: بهزیستی کل یا قسمتی از هزینه ترک اعتیاد افرادی را که توانایی مالی ندارند، تقبل می کند.

محسن ارشد زاده روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه ۳۴ کمپ از ۳۸ کمپ ترک اعتیاد استان در حال حاضر فعال بوده و متقاضیان درمان را پذیرش می کنند ، گفت: مدت اقامت و طی مراحل ترک اعتیاد در این کمپها ۲۱ تا ۳۰ روز است.

وی با اشاره به اینکه حضور در این مراکز اختیاری و داوطلبانه است ، گفت: برای معتادان متجاهر و کارتون خواب و همچنین کسانی که تمایل به ترک اعتیاد ندارند ، مرکز اجباری راه اندازی شده و خانواده این افراد می توانند با اقدام قضایی و تنظیم شکایت نسبت به ترک اعتیاد این افراد اقدام کنند .

ارشد زاده اظهارکرد: پس از صدور حکم دادستانی نسبت به انتقال اشخاص گرفتار در دام اعتیاد به این مرکز اقدام می شود .

وی با اشاره به اینکه دوره ترک اعتیاد در این مرکز اجباری سه ماهه است ، اظهارکرد: پس از تست مصرف ، غربالگری صورت می گیرد و در صورت ابتلا به بیماری خاص به مراکز درمانی ارجاع و در غیر این صورت نسبت به طی دوره درمان و ترک اعتیاد اقدام می شود .

مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی اعلام کرد: در این استان در حدود ۵۰ هزار معتاد شناسایی شده است

کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سوال امنیتی *

پایگاه خبری عصر تبریز | اخبار تبریز و آذربایجان شرقی