خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی کیفیت مطلوبی دارد
خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی کیفیت مطلوبی دارد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: بیمه تامین اجتماعی، نوعی سرمایه اجتماعی است و بیمارستان های مجهز وابسته به این سازمان از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

به گزارش عصرتبریز، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم صبح امروز در بازدید از بخش های تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان ٣٠٠ تخت خوابی بیمارستان استاد عالی نسب تبریز با بیان اینکه احداث و تجهیز مراکز درمانی مجهز در سطح استان مطالبه به حق مردم از مسئولان نظام سلامت است، گفت: سازمان تامین اجتماعی یکی از مجموعه های ارزشمندی است که با مراکز درمانی بسیار مجهز به دستگاه های پیشرفته، بیماران تحت پوشش این بیمه را با کمترین هزینه درمان میکند.

امام جمعه تبریز افزود: بیمارستان عالی نسب به پشتوانه کار تخصصی و کارشناسی و کادر درمانی سخت کوش در ارائه خدمات بهداشتی درمانی و بیمه در استان پیشرو است.

آل هاشم با تاکید بر ارتقا کیفیت خدمات انجام یافته تصریح کرد: بر اساس گزارش های مسئولان بیمارستان ناهماهنگی های بین بخشی ادارات آب، برق و شهرداری مشکلات عدیده ای را متوجه این مرکز درمانی کرده است که امیدواریم با رفع آنها سطح خدمات درمانی این مجموعه نیز ارتقا یابد.

وی در ادامه با اشاره به راه اندازی بخش های پیوند اعضا در مراکز درمانی استان خصوصاً شهر تبریز گفت: بسیاری از بیماران نیازمند پیوند اعضا برای درمان بیماری های خود مجبور هستند به استانهای دیگر مراجعه کنند که این موضوع باعث تحمیل هزینه های گزاف به خانواده های آنهاست.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه ایجاد بخش های پیوند از مطالبات مردمی است، ادامه داد: هر چند در سفر اخیر هیات دولت به استان وعده راه اندازی بخش پیوند کبد در تبریز داده شد، اما با گذشت چند ماه از این موضوع خدمات درخور توجهی در این بخش به بیماران نیازمند ارائه نمیشود.

آل هاشم تصریح کرد: با توجه به نیاز مبرم بیماران در صف انتظار پیوند، باید مسئولان ذیربط با حساسیت بیشتری موضوع را پیگیری و عملیاتی کنند.

انتهای پیام/