ادامه داستان داور و شجاعی؛ تراکتور از در دوستی وارد شد
ادامه داستان داور و شجاعی؛ تراکتور از در دوستی وارد شد

باشگاه تراکتورسازی تبریز با انتشار بیانیه ای نسبت به حواشی اخیر واکنش نشان داد.

به گزارش عصرتبریز، محرومیت مسعود شجاعی از همراهی تیم تراکتورسازی تبریز در اولین بازی این تیم در رقابت های لیگ برتر اتفاقی بود که حواشی زیادی به دنبال داشت. این رای با ۳ هفته تاخیر صادر شد و در حالی که شجاعی در جام حذفی اخراج شده بود، کمیته انضباطی وی را از حضور در یک بازی از رقابت های لیگ برتر محروم کرد. این اتفاق با واکنش مسعود شجاعی همراه بود که به نظر نمی رسید که پیش از اخراج اتفاق چندانی بین او و داور رخ داده باشد که شامل چنین محرومیتی شود. شجاعی با انتشار یک پست بلند بالا به انتقاد از اتفاقی که رخ داد پرداخت و اظهار داشت که داور بازی از لحن نا مناسبی برای صحبت با او استفاده کرده است. پس از این واکنش از سوی شجاعی و فشار هواداران، باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد که به زودی به رای صادر شده اعتراض خواهد کرد.

در حالی که همه منتظر اعتراض رسمی باشگاه تراکتورسازی به رای صادر شده در مورد محرومیت شجاعی بودند، باشگاه با موضعی متفاوت و از در دوستی به این ماجرا وارد شد و بیانیه زیر را منتشر کرد:

«هواداران عزیز و پرشور تراکتورسازی

به پشتوانه حمایت همه‌جانبه شما این روزها تراکتور در ساحل آرامش به سر می‌برد، نتیجه بازی با استقلال خوزستان دیگر به تاریخ پیوسته و اینک نگاه‌ها به بازی با صنعت نفت در آبادان معطوف است.بازی اخیر با صنعت نفت خاطره خوبی را برای ما به‌جای نگذاشت و باخت در ضربات پنالتی کام ما را تلخ کرد. در کنار این تلخی، سوءتفاهمی فی‌مابین کاپیتان تیم محبوب تراکتور و داور محترم بازی باعث ایجاد مسائل دامنه‌دار شد.

سوءتفاهم بین دو شخصیت اخلاق‌مدار فوتبال ایران، از یک سو دکتر بیژن حیدری داور باشخصیت، تحصیل‌کرده و از جراحان دوست‌داشتنی کشور که در زلزله کرمانشاه عاشقانه به کمک مردم شتافت. داوری که والده‌اش از مردم دیار آذربایجان به شمار می‌رود و از سوی دیگر مسعود شجاعی کاپیتان محبوب تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه تراکتورسازی که همواره به اخلاق شهره بوده و در بحرانی‌ترین شرایط کنار مردم بوده است. لذا از عموم هواداران می‌خواهیم که چون همیشه صرفاً به حمایت از تیم محبوب خود بپردازند تا آرامش که بزرگ‌ترین نیاز هر تیم فوتبال است، تأمین شود.

لازم به ذکر است باشگاه تراکتورسازی، کادر فنی و بازیکنان ضمن اینکه تابع قانون بوده و به آرای قانونی صادرشده تمکین خواهند کرد همچنین از  مسئولین امر انتظار همیشگی‌شان نگاه عدالت محور است.»

انتهای پیام/س