نقاط قوت حوزه هنری باید تقویت شود
نقاط قوت حوزه هنری باید تقویت شود

سرپرست حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت: نقاط قوت حوزه هنری باید تقویت شده و همچنین نقاط ضعف نیز باید پوشش داده و برطرف شوند.

به گزارش عصرتبریز، سیدمحمدحسین بلاغی صبح امروز شنبه در آیین تکریم و معارفه سرپرست حوزه هنری آذربایجان ‌شرقی در تبریز گفت: یکرنگی و همگرایی که در میان پرسنل حوزه هنری استان به ویژه بدنه فرهنگی وجود دارد بسیار ارزشمند است.

وی سپس با تاکید بر اینکه امیدوارم در نهایت شرمنده شهدا و فرهنگ و هنر نباشم، گفت: توان نیروهای کارشناسی و فرهنگی حوزه هنری استان بالا است و باید از این ظرفیت استفاده کنیم.

سرپرست حوزه هنری آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های بالای فرهنگی و هنری استان گفت: باید از این پتانسیل بزرگ در استان استفاده کنیم.

وی همچنین رویکرد حوزه هنری کشور در سپردن کارها به جوانان را مثب ارزیابی کرد.

بلاغی افزود: در حوزه هنری استان کارهای بسیاری انجام شده است و ما نیز تلاش خواهیم کرد نقاط قوت ها را تقویت کنیم و نقاط ضعف ها را نیز پوشش دهیم.

وی در ادامه به حضور سید مهدی سیدین نیا در حوزه هنری استان به عنوان سرپرست حوزه هنری اشاره کرد و گفت: این حضور یکی از درخشان ترین دوره های حوزه هنری استان بود.

گفتنی است مراسم تکریم و معارفه سرپرست های حوزه هنری استان آذربایجان شرقی با حضور مجید مصلحی؛ مدیر کل اداره کل امور استانها و مجلس حوزه هنری کشور در محل سالن جلسات حوزه هنری استان برگزار شد و طی این آیین «سید محمد حسین بلاغی مبین» به عنوان سرپرست جدید حوزه هنری آذربایجان‌شرقی معرفی و «سید مهدی سیدین نیا» سرپرست سابق این مجموعه نیز تکریم شد.

انتهای پیام/