ترابی از شکایت تراکتورسازی تبرئه شد
ترابی از شکایت تراکتورسازی تبرئه شد

کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال رای خود را درباره شکایت باشگاه تراکتورسازی تبریز در خصوص مهدی ترابی اعلام کرد.

به گزارش عصرتبریز، در پی شکایت باشگاه تراکتورسازی تبریز از مهدی ترابی، کمیته تعیین وضعیت فدراسیون پس از رسیدگی به این پرونده اعلام کرد: قرارداد منعقد و درخواست باشگاه تراکتورسازی تبریز منطبق با مقررات تشخیص داده نشده و رد می گردد. البته این حکم غیر قطعی است و تراکتوری ها می توانند به آن معترض باشند. این در حالی است که روز ۱۳ تیر ماه باشگاه تراکتورسازی خبر داد که از مهدی ترابی و باشگاه پرسپولیس به کمیته تعیین وضعیت شکایت کرده و خواستار محرومیت باشگاه پرسپولیس از نقل و انتقالات و همچنین مهدی ترابی از حضور در میادین شده است. تبریزی ها اعتقاد داشتند ترابی پیش از عقد قرارداد با پرسپولیس، به تراکتورسازی پیوسته و نمی توانست همزمان با قرمزها قرارداد ببندد و در سایپا هم بازی کند!

حتی محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی در اولین نشست خبری اش در میان خبرنگاران گفت: ما روی بازگشت ترابی حساب باز کرده ایم و او حتما در تراکتور حضور خواهد داشت. وی همچنین در گفتگویی جالب اظهار داشت: باشگاه تراکتورسازی را با ترابی خریده ام. در ابتدای این داستان، پرسپولیسی ها اضطراب زیادی از این بابت داشتند و می ترسیدند همچون دو پنجره نقل و انتقالاتی اخیر، از پنجره نقل و انتقالاتی زمستان هم محروم شوند اما حالا با این حکم کمیته تعیین وضعیت و در صورت عدم اعتراض باشگاه تراکتورسازی، می توانند با خیال راحت منتظر ۲۸ آذر و حضور مهدی ترابی در تمرینات تیمشان باشند.

پیش تر گفته می شد ترابی با تراکتوری ها تفاهم کرده بود که اگر این تیم نظامی ماند و اگر او خواست به خدمت سربازی برود، راهی تبریز شود اما هم این باشگاه به بخش خصوصی واگذار شد و هم مهدی ترابی تصمیم گرفت تحصیل دانشگاهی اش را ادامه بدهد و حداقل به مدت ۴-۵ سال معاف باشد. البته پس از اعلام حکم، سران دو باشگاه و همچنین مهدی ترابی واکنشی به این موضوع نداشته اند و بیش از همه باید منتظر صحبت های محمدرضا زنوزی و مدیران باشگاه تراکتورسازی در این زمینه باشیم و ببینیم آیا آن ها به این حکم اعتراض دارند یا خیر؟!

انتهای پیام/س