نباید با هر فروشنده‌ای که اجناس خود را انبار کرده، برخورد کنیم
نباید با هر فروشنده‌ای که اجناس خود را انبار کرده، برخورد کنیم

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با انتقاد از برخوردهای بی مورد با انبارداران به ظن احتکار گفت: قرار نیست با هر فروشنده‌ای که اجناس فروشی خود را انبار کرده است برخورد کنیم.

به گزارش عصرتبریز، شهاب الدین بی مقدار عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان تبریز با بیان این که در حال حاضر کشور در یک جنگ اقتصادی به سر می‌برد، اظهار داشت: هنوز عده‌ای از مردم و مسئولان به خاطر استفاده از ذخایر، متوجه این شرایط حساس اقتصادی نشده‌اند.

وی با اشاره به این که کشور ما دو مریضی بزرگ دارد، افزود: اکثر فشارهای اقتصادی از جانب آمریکا نیست و وجود سوبسیت بخشی از علت این بلبشوی اقتصادی است که در پی آن رانت خواری و فساد به وجود می‌آید.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در ادامه خاطر نشان کرد: با حذف سوبسیت، فروش کالا با اقتصاد آزاد صورت می‌گیرد که باعث برچیده شدن رانت می‌شود.

وی با انتقاد از برخوردهای بی مورد با انبارداران به ظن احتکار گفت: قرار نیست با هر فروشنده‌ای که اجناس فروشی خود را انبار کرده است برخورد کنیم.

بی مقدار ورود بخش خصوصی را حلال بخش عمده‌ای از مسائل دانست و افزود: در این برهه بسیاری از واحدهای تولیدی تحت فشارهای اقتصادی قرار دارند که برخی از آن‌ها با وجود ضرر تمام حقوق کارگران خود را می‌دهند و برخی دیگر نمی‌توانند و باید به مشکلات سرمایه دار، سرمایه گذار و کارخانه دار توجه کنیم.

وی با تاکید بر این که لازم نیست برای رونق اقتصادی کارخانجات و تولیدی‌های بزرگ ایجاد کرد، ادامه داد: حفظ بقا کارخانجات بزرگ کار سختی است و باید در این موقع به فکر ایجاد مشاغل خانگی باشیم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر به صنعت کشت زعفران با روش آیروپنیک اشاره کرد و گفت: در این روش  زعفران با بخار آبیاری می‌شود و از مسئولین ذی ربط درخواست دارم تا از این صنعت حمایت کنند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : تسنیم