درخواست شهردار اسکو از شهروندان برای عدم نصب بنر در سطح شهر
درخواست شهردار اسکو از شهروندان برای عدم نصب بنر در سطح شهر

اسکو - شهردار اسکو از عموم شهروندان درخواست کرد تا از نصب بنر در سطح شهر خودداری کنند.

به گزارش عصرتبریز، علی اصغر قنبری عصر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران با تقدیر از لطف و بذل محبت شهروندان اسکو پس از انتصاب وی به عنوان شهردار اسکو، اظهار داشت: از شهروندان می خواهم تا از نصب هرگونه بنر و درج هرگونه پیام تبریک در اماکن عمومی خودداری نمایند، تا منظر شهر نیز با بنرهای تبریک پوشیده نشود.

وی با تاکید بر اینکه می بایست از تمام فرصت های موجود برای بهبود شرایط شهر و خدمت به مردم استفاده کرد، افزود: حتی هزینه های مرتبط با انجام این امور نیز علاوه بر صرفه جویی باید در راه خدمت به مردم شریف اسکو استفاده شود.

شهردار اسکو در خصوص اینکه نصب پلاکارد و پارچه نوشته و سایر آثار نوشتاری در سطح شهر ضروری نیست، بیان داشت: بی شک رضایت خداند نیز در کاهش هزینه های جانبی و غیرضروری و استفاده آن در بهبود کیفیت خدمت به شهروندان است، چراکه شهروندان اسکو لایق این خدمت هستند.

قنبری همچنین با آرزوی سلامت، سعادت و دوام توفیقات شهروندان و مسئولین، تصریح کرد: امیدوارم در سایه وحدت و همدلی و با استفاده از ظرفیت های موجود در اسکو گام های مؤثر و مفیدی برداریم و شهر را با خدمت صادقانه به سمت پیشرفت روز افزون پیش ببریم.

شهردار اسکو در ادامه باتوجه به اینکه صرفه جویی تنها در هزینه ها نباید باشد، خاطرنشان کرد: باید بدون وقفه و تلف کردن زمان و هزینه، همگام و همراه یکدیگر تلاش را برای آبادانی هرچه بیشتر شهر آغاز کنیم، تا در پرتو لطف الهی اسکو را به یک شهر نمونه تبدیل کنیم.

وی همچنین خاطرنشان کرد: ساختن شهر و فردای بهتر مشروط به آن است که همه ما تلاش کنیم در مسیر صحیح و رو به توسعه گام برداریم و از اقدامات غیرضروری هر چند کوچک بپرهیزیم.

شهردار اسکو در پایان با قدردانی از ابراز لطف و همراهی قشرهای مختلف مردم گفت: به عنوان خادم مردم شریف اسکو، تلاش و خدمت شبانه روزی به شهر و شهروندان را وجهه همت خود قرار خواهم داد و در این راه بی تردید به دعای خیر همه نیازمندم.

انتهای پیام/