چشم‌انداز سازمان عمران، استفاده از تکنولوژی‌های بروز آسفالت‌ریزی معابر است
چشم‌انداز سازمان عمران، استفاده از تکنولوژی‌های بروز آسفالت‌ریزی معابر است

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز گفت: چشم انداز و برنامه‌ى سازمان عمران، حرکت رو به جلو و بهره گیری از تکنولوژی های روز در آسفالت و لکه گیری معابر خواهد بود.

به گزارش عصرتبریز، بابک شریفی مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز به همراه جمعی از معاونین و مدیران سازمان و کارشناسان عمرانی شهرداری مرکز در حاشیه بازدید از عملکرد دستگاه لکه گیری گرم درجا، با اشاره به ضرورت بهره گیری از تکنولوژی های به روز، اظهارداشت: با پیشرفت روش های اجرا، تولید و بازتولید آسفالت، تلاش خواهیم کرد با حرکت و شتاب رو به جلویی از توان علمی و فنی نخبگان و همچنین سیستم های جدید اجرایی بهره مند گردیم.

شریفی ادامه داد: سازمان عمران با برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته تلاش دارد در سال آتی با شناخت و آزمایش روش‌های نوین، گام مثبت و موثری را در اجرای عملیات آسفالت ریزی و لکه گیری های معابر بردارد.

در این بازدید که با دعوت سازمان عمران از شرکت تولید کننده دانش بنیان بومی، دستگاه لکه گیری درجا مورد آزمایش و بازدید قرار گرفته و نقاط قوت و ضعف این سیستم بررسی شد و مقرر شد با بررسی بیشتر سیستم های سیار لکه گیری آسفالت، بهترین شیوه و روش در آینده مورد استفاده قرار گیرد.

 

انتهای پیام/