نامه سرگشاده رضا رشیدپور به کفاشیان
نامه سرگشاده رضا رشیدپور به کفاشیان

به گزارش عصر تبریز، رضا رشیدپور، مجری سرشناس تلویزیون در نامه ای سرگشاده، از علی کفاشیان، رییس فدراسیون فوتبال به خاطر اتفاقات اخیر در  بازی تراکتور سازی تبریز و نفت تهران انتقاد کرده است. رشیدپور در این نامه نوشته است : حضور محترم ریاست فدراسیون فوتبال جناب آقای کفاشیان با سلام و احترام و تبریک […]

به گزارش عصر تبریز، رضا رشیدپور، مجری سرشناس تلویزیون در نامه ای سرگشاده، از علی کفاشیان، رییس فدراسیون فوتبال به خاطر اتفاقات اخیر در  بازی تراکتور سازی تبریز و نفت تهران انتقاد کرده است.

رشیدپور در این نامه نوشته است :

حضور محترم ریاست فدراسیون فوتبال

جناب آقای کفاشیان

با سلام و احترام و تبریک ایام، همگی نیک می دانیم که تقدس امشب به تمام ساختن مکارم اخلاق و تاکید بر این صفت شایسته انسانی در ذات دین مبین است و نیک تر می دانیم که تمام همت مسوولان در رده های مختلف ترسیم چهره ی اسلامی از اقدامات و تصمیمات در کشورداری است. با پذیرش حقیقت مذکور از حضرتعالی چند پرسش دارم :

یکم)  آیا مجموعه تحت امر شما دروغ را رذیلت می داند یا خیر؟  تفسیر همکاران شما از دروغ گویی ناجوانمردانه، آن هم در شب بعثت تمام کننده ی مکارم اخلاق چیست؟

دوم)  به گمان جنابعالی مخفی کردن حقیقت به هر بهانه ای در عصر حاضر دقیقا چند ثانیه دوام می آورد؟! و سرخوشی آن” چند ثانیه “چقدر می ارزد؟

سوم)  به فرض خنده دار اگر این دروغ شرم آور به بهانه مدیریت بحران صادر شده باشد، آن گاه نظر محترم شما در خصوص تئوری های ماکیاولیستی چیست؟  آیا اسلام عزیز که همان لبخند را بر چهره شما مستحب ساخته، حکم حرام در این زمینه ندارد؟

ای کاش حداقل در چنین شبی حرمت کرامت های انسانی را حفظ می کردیم.

با سپاس و احترام مجدد