مسائل و مشکلات فرمانداری «چاراویماق» بررسی شد
مسائل و مشکلات فرمانداری «چاراویماق» بررسی شد

چاراویماق - نشست بررسی مسائل و مشکلات فرمانداری چاراویماق با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی و مدیران کل این معاونت برگزار شد.

به گزارش عصرتبریز، حمیدرضا قاسم‌زاده در این نشست، با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان چاراویماق در حوزه‌های کشاورزی و معدن، بر اهتمام مدیران دستگاه‌های ذی‌ربط برای رسیدگی به مشکلات و استفاده از ظرفیت‌ها و استعدادهای این بخش‌ها در جهت توسعه شهرستان تاکید کرد.

وی همچنین با اشاره به اینکه شهرستان چاراویماق جزو شهرستان‌های هدف معاونت مناطق محروم ریاست جمهوری است، گفت: باید از این فرصت در جهت رفع کاستی‌ها و حل مشکلات شهرستان استفاده کرد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی همچنین پس از ارائه گزارش‌های مربوط به مسائل و مشکلات شهرستان چاراویماق توسط کارشناسان فرمانداری، دستورهای لازم در جهت بررسی این مشکلات را صادر کرد.

فرماندار چاراویماق نیز در این جلسه تاخیر در احداث جاده میاندوآب- قره‌آغاج- سرچم و بلاتکلیفی احداث شهرک صنعتی ورقه را مهم‌ترین مشکلات موجود بر سر راه توسعه و پیشرفت شهرستان عنوان کرد و خواستار تسریع در حل این مشکلات شد.

صابر تقویمی همچنین به برخی مشکلات اداری از جمله کمبود نیروی انسانی در ادارات اشاره کرد و گفت: با وجود اینکه شهرستان چاراویماق جزو مناطق کم‌برخوردار است، اما هیچ گونه مزایایی برای کارکنان ادارات در نظر گرفته نشده و این امر موجب درخواست‌های مکرر کارکنان برای انتقال به مرکز استان می‌شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی همچنین از بخش‌های مختلف فرمانداری چاراویماق بازدید و با کارکنان این فرمانداری گفت‌وگو کرد.

قاسم‌زاده در سفر به شهرستان چاراویماق همچنین با حضور در گلزار شهدای شهر قره‌آغاج، به مقام والای شهیدان ادای احترام کرد.