عصر تبریز: رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: کمک غیرنقدی شورا به تیم تراکتورسازی، نخستین گام مدیریت شهری تبریز برای توانمندسازی باشگاه تراکتورسازی است. سعید حاجی‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به تصویب مساعدت ۵۰۰ میلیون تومانی شورا به تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، اظهار داشت: مساعدت مزبور که پرداخت […]

عصر تبریز: رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: کمک غیرنقدی شورا به تیم تراکتورسازی، نخستین گام مدیریت شهری تبریز برای توانمندسازی باشگاه تراکتورسازی است.

سعید حاجی‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به تصویب مساعدت ۵۰۰ میلیون تومانی شورا به تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، اظهار داشت: مساعدت مزبور که پرداخت آن به صورت غیرنقدی تصویب شد، نخستین گام مدیریت شهری تبریز برای توانمندسازی باشگاه تراکتورسازی و ایجاد منابع درآمدی پایدار برای تیم فوتبال این باشگاه است چراکه مقرر شده زمین یا واحدهایی با کاربری تجاری در اختیار تراکتورسازی قرار گیرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر تبریز یادآور شد: شورای چهارم از ابتدای فعالیت خود، آمادگی‌اش را برای کمک به توانمندسازی باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده بود و این مصوبه گام عملی در این راستا ارزیابی می‌شود.

وی افزود: مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی در صورت تمایل می‌توانند زمینه برگزاری جلسات مشترک با اعضای شورای اسلامی شهر را مهیا کنند تا اقدامی اساسی در خصوص تعریف منابع درآمدی پایدار برای این باشگاه و چگونگی کمک مدیریت شهری تبریز به انجام برسد.

حاجی‌زاده، با انتقاد از طرح مسایلی نظیر واگذاری سهام تراکتورسازی به شرکت ملی صنایع مس ایران برای رهایی از مشکلات مالی گفت: امروز به نظر می‌رسد چنین اظهارنظرهایی با توجه به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و در شرایطی که شرکت مس هم در وضعیت مالی مناسبی نیست، راهکار کارشناسی شده‌ای برای برون رفت تراکتورسازی از تنگناهای مالی نمی‌تواند باشد.

وی به برخی اعتراض‌ها نسبت به کمک مستمر مدیریت شهری تبریز به باشگاه تراکتورسازی در وانفسای مشکلات مالی شهرداری تبریز هم اشاره کرد و افزود: مساعدت به تصویب رسیده به باشگاه مردمی تراکتورسازی در جلسه اخیر شورای شهر، به علت اینکه از منابع غیرنقدی شهرداری است هیچ‌گونه خللی در روند مدیریت شهری ایجاد نمی‌کند و تاثیری در بحث پرداختی کارکنان تلاشگر و خدوم شهرداری هم ندارد.