قوه قضائیه قاطعانه با فساد برخورد کند
قوه قضائیه قاطعانه با فساد برخورد کند

ارومیه - نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: قوه قضائیه در مبارزه با فساد با قاطعیت برخورد کند.

به گزارش عصرتبریز، حجت الاسلام سید مهدی قریشی در خطبه های نماز جمعه این هفته ارومیه که در مصلی امام خمینی برگزار شد افزود: قوه قضاییه ضمن لطافت درمبارزه با فساد با قاطعیت و جرات وارد میدان شده و با فساد مبارزه کند.

امام جمعه ارومیه بااشاره به اینکه دستگاه قضایی باید دربرخورد با فساد باید اول داخل مجموعه خود را پاک سازی کند تصریح کرد: اگر دستگاه قضایی دچار مشکل وفساد باشد نمی تواند فساد سایر دستگاه ها را ازبین ببرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: با عنایات خداوند و آگاهی ملت ایران هر روز نقشه شوم استکبار حهانی نقش بر آب می شود و انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا نمونه ای از رذالت آمریکا است.

حجت الاسلام قریشی پاسخ قاطع و هوشمندانه مقام معظم رهبری به نخست وزیر ژاپن نشان را از حقارت آمریکا و ابرو ریزی بزرگ برای استکبار جهانی دانست و گفت: هرروز چهره پلید آمریکا برای ملت ایران آشکار شده و اعتقاد به ایستادگی بیشتر درمقابل فشار دشمن بیشتر می شود.

وی ادامه داد: با عنایت خداوند معامله قرن سعودی -آمریکایی بعد از ماه ها تبلیغات به فرصت قرن تغییر یافت که این یک ذلت بزرگ برای آمریکا و دوستانش بود.