ماشین با هر تشری منحل نمی‌شود
ماشین با هر تشری منحل نمی‌شود
مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی خبر از ادامه فعالیت‌های ماشین‌سازی تا پایان فصل داد.

به گزارش عصرتبریز، باشگاه ماشین‌سازی برای دومین بار در سال ۱۴۰۰ با انتشار بیانیه‌ای از تعطیلی فعالیت‌های خود خبر داد؛ اتفاقی که بار دیگر بحث ۱۵ تیمی شدن لیگ برتر را مطرح کرد. البته ماشین‌سازان پس از مذاکراتی که با وساطت استاندار با شهرداری تبریز داشتند، باشگاه ماشین‌سازی توافق کرد تا طی روزهای آینده با دریافت طلبی که از شهرداری دارد، به کار خود در مسابقات ادامه دهد. این تیم طی روزهای اخیر تمرینات خود را پیگیری می‌کند و مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی امروز خبر از واریز مبلغی از سوی شهرداری به حساب ماشین‌سازی داد.

بهتاج در مورد اتفاقات اخیر گفت: یک سوتفاهم بین مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی و شهردار تبریز به وجود آمده بود که خدا را شکر با همت و محبت آقای استاندار رفع شد. هیچگونه فعالیتی تعطیل نشده و خدا را شکر از روزی که آقای اکبرپور آمدند تیم به خوبی کارهای فنی‌اش را انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: ما روز شنبه میزبان تیم سایپا هستیم و خدا را شکر ماشین‌سازی در روند خوب و مثبتی قرار خواهد گرفت. این تیم، تیم ریشه‌داری است و بالای ۵۰ سال سابقه دارد و با هر تشری، منحل شدن این تیم ممکن نیست. خدا را شکر آقای زنوزی به عنوان مالک اصلی باشگاه، خودشان هم با من صحبت کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی در خصوص دلیل تصمیم اخیر باشگاه ماشین‌سازی گفت: بحث بدهی سال‌های گذشته شهرداری به باشگاه ماشین‌سازی بود که به خاطر پروسه اداری و حضور یک سوم کارمندان به دلیل بحث کرونا کمی طول کشید. خدا را شکر این مشکل برطرف شد و امروز هم مبلغی از شهرداری به باشگاه ماشین‌سازی واریز شد. تا هفته آینده نیز کل مبلغ به حساب این تیم واریز خواهد شد.

وی در پایان افزود: با کمک‌هایی که از سوی مالک محترم باشگاه هم انجام می‌شود، ماشین‌سازی به کار خود تا پایان رقابت‌ها ادامه خواهد داد. در مورد ادامه کار باشگاه در پایان فصل هم مالک باشگاه تصمیم‌گیری خواهد کرد. فعلا تا پایان فصل مشکلی نداریم و آقای زنوزی کماکان مالک و حامی ماشین‌سازی هستند.