رضایی: شرایط اقتصادی در حال تغییر است
رضایی: شرایط اقتصادی در حال تغییر است
معاون اقتصادی رئیس‌جمهور با تاکید براینکه فضا در داخل کشور به سرعت در حال تغییر است، گفت: همه زیرساخت های لازم برای جهش اقتصادی در ایران فراهم خواهد شد.

به گزارش عصرتبریز، محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس‌جمهور عصر امروز (یکشنبه) در حاشیه اولین نشست مشترک اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با معاون اقتصادی رئیس‌جمهور اظهار داشت: در دولت برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته است تا صرفاً به مسائل روزمره که بسیار مهم هم هستند اکتفا نکنیم. با این مسائل باید جدی برخورد شود اما مسائل بنیادین و دراز مدت هم اهمیت دارد.

وی عنوان کرد: نکته اساسی‌ای که ما دنبال می‌کنیم ابتدا ایجاد یکپارچگی میان مجلس، دولت، قوه قضاییه و بخش خصوصی و همه مردم است. همانطور که با یکپارچگی در انقلاب و دفاع مقدس پیروز شدیم امروز برای حل مشکلات اقتصادی کشور و پیشرفت در مسائل اقتصادی نیاز به یکپارچگی داریم.

معاون اقتصادی رئیس‌جمهور تصریح کرد: اول باید از دولت و مجلس این یکپارچگی را آغاز کنیم و بعد هم میان دولت و بخش خصوصی و دولت و همه آحاد جامعه آن را ادامه دهیم. حتی ایرانیان عزیز که در خارج هستند هم امروز دعوت می‌شوند تا سرمایه‌های فکری و مالی خود را وارد ایران کنند.

رضایی تاکید کرد: فضا در داخل کشور به سرعت در حال تغییر است و همه زیرساخت‌های لازم برای جهش اقتصادی در ایران فراهم خواهد شد. لذا از همه دعوت می‌کنیم که با انگیزه و شوق وارد وطن خود شوند تا این وطن عزیز را بهتر از گذشته بسازیم.

وی افزود: امروز در کمیسیون اقتصادی مجلس شرکت کردیم و روی این برنامه‌ها صحبت شد و قرار شد در جلسات بعدی هم همکاری‌هایی معاونت اقتصادی دولت و کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه پیدا کند.