تلاش برای ایجاد زیرساخت‌های جمعیت‌پذیری در شهرک خاوران
تلاش برای ایجاد زیرساخت‌های جمعیت‌پذیری در شهرک خاوران
سرپرست شهرداری منطقه ۹ بر لزوم ارتقای سطح کیفی و کمی ارائه خدمات به شهروندان تاکید کرد.

به گزارش عصرتبریز، محمد حسین‌زاده در جلسه معاونان و مدیران منطقه ۹ گفت: رعایت نظم و انضباط در انجام وظایف محوله و همچنین ارایه خدمات مطلوب به شهروندان و مراجعه‌کنندگان، در راس امور و فعالیت‌های این منطقه خواهد بود.

وی با اشاره به وضعیت موجود شهرک خاوران اظهار کرد: اقدامات گسترده عمرانی و اجرای پروژه‌های زیرساختی، بسترهای لازم برای جذب سرمایه‌ها و به تبع آن رونق ساخت و ساز و تولید مسکن در این شهرک را فراهم ساخته و بی‌شک با افزایش ساخت و سازها جمعیت‌پذیری هرچه سریعتر در این شهرک عملیاتی خواهد شد.

حسین‌زاده افزود: برای رسیدن به این مهم، سعی در رصد پتانسیل‌های اقتصادی منطقه، ترغیب سرمایه‌گذاران و فراهم کردن شرایط مناسب سرمایه‌گذاری در این شهرک هستیم.

وی ادامه داد: با تکمیل زیرساخت‌های اساسی در شهرک خاوران و اجرای پروژه‌های عمرانی، خدماتی، فضای سبز و همچنین ارایه تسهیلات در حوزه شهرسازی، شاهد تأثیر مثبت و تحولی عظیم در شکل‌گیری بافت کامل شهری در این محدوده از کلانشهر تبریز خواهیم بود.

سرپرست شهرداری منطقه ۹ تبریز گفت: یکی از اساسی‌ترین رکن‌های شهرداری به‌منظور ارائه خدمات بهینه به شهروندان، تأمین هزینه‌های خدمات و پروژه‌ها است. در این راستا، بکارگیری سیاست‌های لازم برای رسیدن به درآمدهای پایدار، از اولویت‌های مدیریتی در این منطقه است.