صدرنشینی موقت مس سونگون با برتری خانگی در برابر فرش آرا
صدرنشینی موقت مس سونگون با برتری خانگی در برابر فرش آرا
دیدار پرتنش تیم‌های فوتسال مس سونگون ورزقان و فرش آرا مشهد با برتری ۳ بر یک مس سونگون به پایان رسید.

به گزارش عصرتبریز، تیم‌های مس سونگون ورزقان و فرش آرا مشهد در چارچوب دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر فوتسال کشور در سالن پورشریفی تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۳ بر یک مس سونگون به پایان رسید.

در ابتدای این دیدار دو تیم بازی نزدیکی ارائه کردند اما رفته‌رفته شاگردان اسماعیل تقی‌پور در مس سونگون توانستند عملکرد بهتری ارائه کرده و در دقایق ۸ و ۹ به ترتیب توسط حسین سبزی و مجتبی پارساپور به گل‌های اول و دوم دست پیدا کنند. پس از این دو گل، تیم‌های مس سونگون و فرش آرا موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشتند اما این مرتضی عزتی بود که در دقیقه ۱۸ گل سوم را برای تیم میزبان به ثمر رساند.

در حالی که نیمه نخست بازی با برتری ۳ بر صفر مس در حال اتمام بود، محمدکمیل جاهدی نخستین گل فرش آرا را در دقیقه ۱۹ به ثمر رساند تا نیمه اول این دیدار با نتیجه ۳ بر یک به سود مس سونگون به پایان برسد.

در نیمه دوم این دیدار بازیکنان دو تیم هر چه زدند به در بسته خورد و موقعیت‌های دو تیم یکی پس از دیگری به بیرون رفت تا بازی با نتیجه نیمه نخست دنبال شود. در ادامه این نیمه حواشی بر متن بازی غالب شده و دیدار دو تیم در صحنه‌های مختلف متوقف شد که از جمله آن‌ها درگیری فیزیکی بازیکنان دو تیم و درگیری نیمکت‌نشینان فرش آرا با هواداران پشت نیمکت این تیم بود.

دیدار دو تیم مس سونگون ورزقان و فرش آرا مشهد در نهایت با برتری ۳ بر یک مس به پایان رسید تا این تیم به طور موقت در صدر جدول لیگ قرار گیرد.

حدود ۲ هزار نفر از هواداران مس سونگون با حضور در سالن پورشریفی تبریز از نزدیک شاهد رقابت این تیم با فرش آرا بودند.

باشگاه مس سونگون در بین دو نیمه از مهدی رستمی‌ها، مجتبی پارساپور و بهروز عظیمی به عنوان سه نماینده مس در تیم ملی فوتسال کشورمان که در مسابقات اخیر این تیم حضور داشتند، تجلیل کرد.

یعقوب هوشیار، شهردار تبریز به همراه یاسر نجف‌زاده، مدیرعامل باشگاه مس سونگون در سالن پورشریفی حضور داشتند.

علیرضا صمیمی که با عملکرد خوب خود اجازه گلزنی را به بازیکنان فرش آرا نداده بود، توسط هواداران مس تشویق شد. هواداران پس از دریافت گل اول توسط مس، با شعار «عیبی یوخ» به بازیکنان این تیم روحیه دادند.

کادر فنی و هواداران مس در دقایق مختلف بازی نسبت به قضاوت تیم داوری اعتراضات شدیدی داشتند.

احمدرضا حسن‌پور، بازیکن فرش آرا در دقیقه ۱۹ و در صحنه گل سوم مس سونگون دچار مصدومیت شده و پس از حضور کادر پزشکی زمین را ترک کرد.

فرهاد فخیم و مهدی جاوید که به دلیل محرومیت در این بازی حضور نداشتند، از روی سکوها دیدار مس سونگون مقابل فرش آرا را تماشا کردند.

در دقیقه ۲۸ بازی درگیری فیزیکی بین بازیکنان دو تیم ایجاد و باعث وقفه چند دقیقه‌ای در جریان بازی شد. در این صحنه بهروز عظیمی از مس سونگون و حامد عبداللهی درگیر شدند که در ادامه سعید سروری از فرش آرا نیز به درگیری اضافه شد.

پس از درگیری بین بازیکنان دو تیم، علیرضا صمیمی از مس سونگون و سرمربی فرش آرا به دنبال آرام کردن درگیری بودند که در ادامه سایر بازیکنان دو تیم نیز به آن‌ها ملحق شدند و در نهایت این درگیری با حضور کادر داوری و جریمه بازیکن خاطی به پایان رسید.

در دقیقه ۳۲ دیدار، بازی به علت درگیری نیمکت‌نشینان فرش آرا با هواداران پشت نیمکت این تیم برای دقایقی متوقف شده و اعضای تیم مهمان به وسط میدان رفتند. در ادامه فرهاد فخیم، کاپیتان مس که در این بازی محروم است، به سمت تماشاگران رفته و آن‌ها را به آرامش بیشتر دعوت کرده و از تیم مهمان نیز خواست تا بازی را ادامه دهد. در نهایت با مساعد شدن شرایط ادامه بازی، دو تیم به بازی برگشتند.

در ۵ دقیقه پایانی بازی تیم فرش آرا از سیستم پاورپلی استفاده کرد تا بتواند گل‌های خورده را جبران کرده و حداقل امتیاز را از این دیدار کسب کند.

  • منبع خبر: تسنیم