دستگیری کلاهبردار میلیاردی در تبریز حین خروج از کشور
دستگیری کلاهبردار میلیاردی در تبریز حین خروج از کشور
فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی از دستگیری کلاهبردار ۱۸۴ میلیارد ریالی حین فرار و خروج از کشور خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، سردار علی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح این خبر بیان کرد: در پی مراجعه و اعلام تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از آنان به بهانه سبد گردان ارزهای دیجیتال و متواری شدن متهم پیگیری موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۹ تبریز قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی فنی و تخصصی پلیس مشخص شد فردی به بهانه سبدگردان ارزهای دیجیتالی خود را به شهروندان معرفی و در مجموع ۱۸۴ میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده و متواری شده است.

سردار محمدی اظهار کرد: ماموران با اشرافیت اطلاعاتی متهم که ممنوع‌الخروج بوده و قصد خروج از کشور را داشت، شناسایی و حین فرار دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تاکنون هفت شاکی و مال باخته شناسایی و اعلام شکایت کرده‌اند گفت: متهم با اعتراف به جرم ارتکابی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه دستگیری مجرمان و کلاهبرداران در دستور کار پلیس قرار دارد، خاطرنشان کرد: شهروندان چنانچه با این شیوه مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند می‌توانند برای طرح شکایت و پیگیری موضوع به پلیس آگاهی استان مراجعه کنند.