پخش زنده احیای شب های قدر از صدا  و سیمای مرکز استان
پخش زنده احیای شب های قدر از صدا  و سیمای مرکز استان

عصر تبریز: سید محسن لطیفی گفت : صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی برای انعکاس و پوشش گسترده مراسم احیای شب های قدر برای مخاطبان برنامه های خاصی تدارک دیده و از تمام ظرفیت خود برای انعکاس مطلوب و شایسته این شب ها استفاده خواهد کرد. به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان […]

عصر تبریز: سید محسن لطیفی گفت : صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی برای انعکاس و پوشش گسترده مراسم احیای شب های قدر برای مخاطبان برنامه های خاصی تدارک دیده و از تمام ظرفیت خود برای انعکاس مطلوب و شایسته این شب ها استفاده خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، وی افزود : هدف این برنامه ها فراهم کردن زمینه استفاده معنوی و بهره مندی بیشتر روزه داران از فیوضات این شب ها خواهد بود .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد :  “رحمت قاپیسی” عنوان ویژه برنامه شبکه استانی سهند است که به صورت زنده بعد از خبر آذری، از ساعت ۲۳:۴۰ لغایت ۳ بامداد به تهیه کنندگی محمد رسولی نمرور و فرزاد یحیوی و کارگردانی شهرام عبدی با پخش مراسمات این شبها از مصلای حضرت امام خمینی ( ره ) تبریز با بخش های مختلف دعا ، مناجات، احکام ، مداحی، بحث های کارشناسی، دعای جوشن کبیر پخش خواهد شد.

سید محسن لطیفی تصریح کرد : شنوندگان رادیو تبریز هم همانند سالهای گذشته در شب قدر می توانند شنونده ویژه برنامه ” رحمت گئجه سی ” باشند که به صورت زنده از ساعت ۲۳ الی ۳ بامداد با بخش های مختلف گفتگوی کارشناسی ، گزارش مردمی و پخش مستقیم مراسم لیالی قدر به تهیه کنندگی یعقوب نظرنیا ، بهروز جعفری و اصغر پور امان تقدیم مخاطبان خواهد شد.

وی افزود : به غیر از ویژه برنامه ها ، تمامی برنامه های صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در شب های قدر تلاش خواهند کرد با تولید و پخش برنامه های متنوع ساعات پر بار شب های قدر را همراه مخاطبان باشند .