باند تولید و توزیع داروهای تقلبی در تبریز شناسایی و منهدم شد
باند تولید و توزیع داروهای تقلبی در تبریز شناسایی و منهدم شد

    عصر تبریز: با تلاش ماموران انتظامی کلانتری ۱۷ کلان‌شهر تبریز، باند تولید و توزیع داروهای تقلبی شناسایی شد و با کشف بیش از ۸۸ هزار عدد انواع قرص و آمپول تقلبی و دستگیری دو نفر از اعضای اصلی، این باند منهدم شد. سرهنگ پاسدار فرهنگ نوروزی، فرمانده انتظامی کلان‌شهر تبریز گفت: در پی […]

 

 

عصر تبریز: با تلاش ماموران انتظامی کلانتری ۱۷ کلان‌شهر تبریز، باند تولید و توزیع داروهای تقلبی شناسایی شد و با کشف بیش از ۸۸ هزار عدد انواع قرص و آمپول تقلبی و دستگیری دو نفر از اعضای اصلی، این باند منهدم شد.

سرهنگ پاسدار فرهنگ نوروزی، فرمانده انتظامی کلان‌شهر تبریز گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر تولید و توزیع انواع قرص و آمپول‌های تقلبی در یکی از مناطق تبریز، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

سرهنگ نوروزی، افزود: ماموران کلانتری ۱۷ تبریز در تحقیقات خود دو واحد منزل مسکونی و یک سالن ورزشی در نقاط مختلف حوزه استحفاظی کلانتری که داروها در آن محل‌ها نگهداری می‌شد را شناسایی کردند.

وی ادامه داد: ماموران پس از اخذ دستور قضائی در بازرسی از اماکن مذکور، ۸۸ هزار قرص تقلبی، ۴۰۰ عدد آمپول تقلبی و مقادیری داروهای دیگر و چهار دستگاه پرس اتوماتیک و دستی کشف و دو نفر از اعضای اصلی این باند را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.