کار دشوار دنیزلی برای توشاک نشدن!
کار دشوار دنیزلی برای توشاک نشدن!

با توجه به اینکه تراکتوری ها فصل گذشته نشان دادند از صبر زیادی برای فرصت دادن به سرمربیانشان برخوردار نیستند، تنها یک شروع خوب است که می تواند، دل دنیزلی را بابت مستحکم بودن صندلی اش قرص کند.

به گزارش عصرتبریز، تراکتور در اولین بازی خود در لیگ نوزدهم، مقابل نفت مسجد سلیمان به نتیجه مساوی بدون گل دست یافت. این تیم در هفته دوم میزبان پرسپولیس خواهد بود. تقابل با مدافع عنوان قهرمانی که لیگ را با برد آغاز کرد، یک تفابل بسیار حساس برای دنیزلی و شاگردانش به حساب می آید. دنیزلی برای اینکه بتواند تیمش را با روندی قابل قبول وارد ریل لیگ نوزدهم کند نیاز دارد که در بازی هفته دوم مقابل پرسپولیس، با نتیجه ای مناسب از زمین بازی خارج شود.

با توجه به اینکه تراکتوری ها فصل گذشته نشان دادند از صبر زیادی برای فرصت دادن به سرمربیانشان برخوردار نیستند، تنها یک شروع خوب است که می تواند، دل دنیزلی را بابت مستحکم بودن صندلی اش قرص کند. فصل گذشته در چنین مقاطعی تراکتور در هفته سوم لیگ هجدهم به مصاف استقلال رفت. تراکتورِ توشاک در آن دیدار با سه گل مغلوب استقلال شد و این باخت، سر آغازی بود بر قطع همکاری زود هنگام سرخ پوشان با سرمربی مطرح ولزی.

بی شک دنیزلی دوست ندارد چنین سرنوشتی را تجربه کند. او برای تجربه نکردن این سرنوشت تلخ کار دشواری دارد و در هفته جاری بایستی به خوبی روی تیم خود کار کرده و با آنالیز دقیق حریف، با دستی پر، شاگردانش را روانه زمین کند.

دنیزلی