انفجار گاز در تبریز ۵ مصدوم برجای گذاشت
انفجار گاز در تبریز ۵ مصدوم برجای گذاشت
سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی از مصدوم شدن پنج نفر در حادثه‌ی انفجار گاز و آتش‌سوزی در منزل مسکونی در خیابان شهید اصمعی تبریز خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، وحید شادی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگران در تشریح جزئیات این حادثه گفت: این حادثه ساعت ۸:۴۴ صبح یکشنبه روی داد که دو نفر از مصدومان حادثه بدحال هستند.

وی از انتقال مصدومان حادثه توسط سه آمبولانس اورژانس به مرکز آموزشی درمانی سینای تبریز خبر داد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز نیز در تشریح این حادثه گفت: صبح یکشنبه، پس از گزارش وقوع آتش‌سوزی در طبقه چهارم ساختمانی در خیابان شهید اصمعی که موجب دود گرفتگی ساختمان و گرفتاری ۹ نفر از افراد ساختمان شده بود، آتش‌نشانان برای اطفاء و امداد رسانی به محل حادثه اعزام شدند.

علیرضا زبردست افزود: طبقه‌ی چهارم این ساختمان پنج طبقه به شدت طعمه حریق شده و دود حاصل از آن موجب دودگرفتگی در طبقه پنجم ساختمان و گرفتاری افراد ساختمان شده بود.

وی گفت: تیم‌های عملیاتی همزمان با اجرای عملیات اطفاء و امدادرسانی به افراد گرفتار، آتش‌سوزی را اطفاء کرده و افراد را ساختمان را برای رها سازی و نجات به پشت‌بام ساختمان هدایت کردند.

به نقل از امور ارتباطات سازمان آتش‌نشانی تبریز، زبردست در خاتمه خاطرنشان کرد: فقط طبقه چهارم این ساختمان در آتش سوخت و حادثه در سایر طبقات، خساراتی نداشت.