انجام گسترده ترین عملیات ضد عفونی شهری مشارکتی آتش نشانی و سازمان بسیج
انجام گسترده ترین عملیات ضد عفونی شهری مشارکتی آتش نشانی و سازمان بسیج
به مناسبت هفته بسیج، عملیات ضد عفونی شهری مشترک سازمان آتش نشانی و سازمان بسیج اجرا و معابر شهری ضد عفونی شد.

به گزارش عصر تبریز به نقل از امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، آتش پاد علیرضا زبردست مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز ضمن تبریک هفته بسیج بر تمامی بسیجیان اظهار داشت: بسیجیان افتخار آفرینان و حماسه سازان کشور اسلامی ایران هستند که در طول ۴ دهه در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی ، مقابل متجاوزین و دشمنان دیرینه این مرزبوم جان فشانی  نموده و عزت ایران اسلامی را حفظ کردند.

وی ادامه داد: بسیجیان همیشه در کنار آتش نشانان خدوم این شهر بودند و بار دیگر در این روزهای تاریخی زندگی بشر، با مشارکت همدیگر به ضد عفونی گسترده شهری پرداخته و برای قطع زنجیره ویروس کرونا به تلاش و تکاپو پرداختند.

آتش پاد زبردست یاد آور شد: عملیات ضد عفونی شهری سازمان آتش نشانی تبریز از ۲۰ آبان ماه سال جاری در تمامی معابر شهری، پاساژها، مسیر و مکان های پرتردد و پر تجمع شهر تبریز انجام می گیرد.

وی افزود: در اجرای این عملیات گسترده ضد عفونی شهری مشارکتی، یگان های موتوری هر دو سازمان، خودروهای حامل محلول ضد عفونی، خودروی هزمت، دستگاه های فوگر مه ساز و چهار چرخ های ویژه معابر شهری سازمان آتش نشانی مورد استفاده قرار گرفت و هشدارهای بهداشتی و ایمنی در راستای اطلاع رسانی به شهروندان و رعایت هر چه بیشتر پروتکل های بهداشتی توسط سازمان بسیج انجام گرفت.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز از تمامی شهروندان در خواست کرد: با یاری یکدیگر در این روزهای کرونایی و قرنطینه با رعایت پروتکل های بهداشتی برای قطع زنجیره ویروس کرونا تلاش کنیم تا شاهد کاهش ابتلاء و از دست دادن عزیزان خود باشیم.