به دبیری نگفتم فغانی محروم شده! در مورد فغانی بعد تعطیلات تصمیم‌گیری می‌شود
به دبیری نگفتم فغانی محروم شده! در مورد فغانی بعد تعطیلات تصمیم‌گیری می‌شود

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: گزارش ناظر بازی تراکتورسازی و نفت تازه به دست ما رسیده و بعد از تعطیلات این گزارش را بررسی می‌کنیم! به گزارش فارس فریدون اصفهانیان در مورد اینکه شهرام دبیری عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفته علیرضا فغانی محروم شده است، گفت: من چنین حرفی نزده‌ام بلکه وقتی با […]

sfhnyn_1

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: گزارش ناظر بازی تراکتورسازی و نفت تازه به دست ما رسیده و بعد از تعطیلات این گزارش را بررسی می‌کنیم!

به گزارش فارس فریدون اصفهانیان در مورد اینکه شهرام دبیری عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفته علیرضا فغانی محروم شده است، گفت: من چنین حرفی نزده‌ام بلکه وقتی با ایشان صحبت کردم گفتم با داورانمان طبق روال قانونی برخورد می‌کنیم یعنی اگر داوری خوب کار کرد پاداش می‌گیرد و اگر مشخص شد داوری خوب کار نکرده و اشتباه تاثیرگذاری داشته است طبق آئین نامه با او رفتار می‌شود، صحبت از محرومیت نکردم. این روال کلی قانونی در مورد داوران است که در آئین نامه ما هم وجود دارد.

وی در مورد اینکه مسعود مرادی گفته کمیته داوران جلسه‌ای در مورد فغانی تشکیل نداده است تا او را محروم کند، گفت: نمی‌دانم مرادی چه گفته است اما روال قانونی را من به شما گفتم، اگر محرز شود که داوری خوب قضاوت نکرده طبق آئین نامه با او رفتار می‌شود.

اصفهانیان در مورد اینکه در مورد فغانی چه تصمیمی گرفته شده، گفت: گزارش ناظر مسابقه تراکتورسازی و نفت تازه دیروز به دست ما رسیده است و هنوز این گزارش را بررسی نکرده‌ایم، اکنون هم که تعطیلات است، بعد از تعطیلات گزارش را بررسی می‌کنیم و در مورد فغانی تصمیم‌گیری خواهیم کرد.