آلومینیوم ۱- تراکتور ۳؛ جنجال و انتقام
آلومینیوم ۱- تراکتور ۳؛ جنجال و انتقام
تیم‌های آلومینیوم و تراکتور برای سومین بار در فصل جاری به مصاف هم رفتند که پیروز این تقابل شاگردان فیروز کریمی بودند.

به گزارش عصرتبریز، تیم آلومینیوم بعد از متحمل شدن سه شکست متوالی امشب در حالی به مصاف تراکتور رفت که برای باقی ماندن در کورس کسب سهمیه، به هر سه امتیاز بازی نیاز داشت. شاگردان منصوریان پیش از این دیدار با ۳۷ امتیاز در مکان هشتم حضور داشتند و امشب مقابل تراکتوری قرار گرفتند که با ۳۹ امتیاز پنجم بود. شاگردان فیروز کریمی طی چهار هفته اخیر به صورت یک در میان پیروز شده و شکست خورده بودند. این سومین تقابل دو تیم در فصل جاری بود که این بار با پیروزی تراکتوری‌ها همراه بود تا آنها انتقام دو شکست قبلی‌شان را از اراکی‌ها گرفته و با ۴۲ امتیاز به رتبه چهارم صعود کنند.

شرح گل:

آلومینیوم ۰ – تراکتور ۱ (میثم تیموری ۳۵): روی شلوغی خط دفاعی تیم آلومینیوم، میثم تیموری با یک شوت سرکش از داخل محوطه جریمه دروازه، دروازه حریف را باز کرد.

آلومینیوم ۰ – تراکتور ۲ (مهدی تیکدری ۴۵): با ارسال اکبر ایمانی و روی خروج اشتباه پورحمیدی از محوطه جریمه، مهدی تیکدری صاحب توپ شد و دروازه خالی را باز کرد.

آلومینیوم ۱ – تراکتور ۲ (مهدی تیکدری ۸۸): مرتضی آقاخان پنالتی را که خودش گرفته بود علی‌رغم تشخصی درست اخباری، وارد دروازه تراکتور کرد.

آلومینیوم ۱ – تراکتور ۳ (محمد عباس زاده ۸+۹۰): ارسال بلند واسعی از زمین خود محمد عباس‌زاده را صاحب توپ کرد و این بازیکن بعد از دریبل دروازه‌بان حریف که محوطه جریمه را ترک کرده بود، گل سوم را وارد دروازه کرد.