ساعات کار ادارات آذربایجان‌شرقی از فردا به روال قبل برمی‌گردد
ساعات کار ادارات آذربایجان‌شرقی از فردا به روال قبل برمی‌گردد
استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: تغییر ساعات کار ادارات استان که در راستای صرفه‌جویی در مصرف برق اعمال شده بود، از فردا به حالت قبل برمی‌گردد.

به گزارش عصرتبریز به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی، محمدرضا پورمحمدی گفت: تغییر ساعات کار ادارات استان که در راستای صرفه‌جویی در مصرف برق اعمال شده بود، از فردا به حالت قبل برگشته و از ۳۱ مرداد ماه ساعت کاری ادارات دولتی از ۷:۳۰ صبح تا ۱۴ خواهد بود.

پورمحمدی اظهار داشت: تعطیلی ادارات دولتی در روزهای پنجشنبه نیز لغو و به حالت اولیه باز می‌گردد، بنابراین از اول شهریور ماه روزهای پنجشنبه ادارات تعطیل نخواهد بود.

وی با اشاره به اینکه ۱۶ شهرستان استان در وضعیت قرمز قرار دارد، گفت: در این شهرها فعالیت گروه‌های شغلی یک مجاز بوده و سایر گروه‌های شغلی تعطیل خواهند بود و بازارها و پاساژهای سرپوشیده با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

پورمحمدی با بیان اینکه فعالیت گروه‌های شغلی مختلف در شهرهای آبی زرد و نارنجی مانند سابق خواهد بود، افزود: با توجه به شرایط کرونایی استان تمامی محدودیت‌ها از جمله دورکاری کارمندان در شهرهای قرمز و نارنجی ادامه خواهد داشت.

استاندار آذربایجان‌شرقی از شهروندان درخواست کرد با توجه به شرایط کرونایی و قرمز شدن بیشتر مناطق کشور و قرار گرفتن در پیک پنجم کرونا برای پیشگیری از انتشار ویروس از هرگونه سفر غیرضروری خودداری کنند.