اولین واکنش کریمی به جدایی از تراکتور (عکس)
اولین واکنش کریمی به جدایی از تراکتور (عکس)
سرمربی سابق تراکتور اعلام کرد که در آینده در خصوص سوالاتی که در مورد تراکتور از او می‌شود، صحبت خواهد کرد.

به گزارش عصرتبریز، فیروز کریمی در پایان لیگ بیستم و یک ماه پس از قبول هدایت تراکتور، جای خود را به فراز کمالوند داد اما پیش از شروع لیگ بیست و یکم بار دیگر با استعفای فراز، به نیمکت تراکتور برگشت! تراکتور با هدایت کریمی مقابل النصر شکست محترمانه‌ای را متقبل شد؛ این در حالی بود که با توجه به شرایط بحرانی تیم و مشکل شدید بازیکن، خیلی‌ها شکستی سنگین را برای سرخ‌پوشان پیش‌بینی می‌کردند.

تراکتور با کریمی پای به فصل جدید گذاشت و پس از شکست سنگین ۴ بر یک مقابل گل گهر، موفق شد در هفته دوم، صنعت نفت را با سه گل شکست دهد. این‌گونه بود که شروع بد شاگردان کریمی خیلی زود جبران شد اما آنها در هفته سوم به استقلال باختند و در هفته چهارم نیز با نتیجه دو بر یک مغلوب میهمان خود پیکان شدند. ساعاتی پس از این شکست بود که فیروز کریمی از سمت خود استعفا داد.

کریمی دو هفته پیش در اینستاگرام خود نوشته بود: “با تمام توان همراه کادر فنى و بازیکنان تیم برای سرفرازى تراکتور در تلاشیم و با قدرت پیش مى‌رویم.” این یک پارادوکس بزرگ بود که نشان می‌داد شرایط آن‌گونه که سرمربی باتجربه تراکتور پیش‌بینی می‌کرد پیش نرفته و او مجبور به استعفا شده است.

چند روز پس از سکوت کریمی، این مربی دقایقی پیش با انتشار یک استوری خطاب به هواداران تراکتور ضمن تشکر از آنها، اعلام کرد که در آینده در خصوص هر آن چه که این روزها در خصوص دلایل جدایی و شرایط حاکم بر تیم از او سوال شده، صحبت خواهد کرد.