حمله تروریستی در ایذه/افزایش تعداد شهدا به ۵ نفر و مجروحان به ۱۵ نفر
حمله تروریستی در ایذه/افزایش تعداد شهدا به ۵ نفر و مجروحان به ۱۵ نفر
دو گروه موتوری از تروریست‌ها در ایذه به سمت مردم و حافظان امنیت تیراندازی کردند که بنابر آمار اولیه در پی این حادثه تاکنون پنج نفر شهید و تعدادی مجروح شدند.

به گزارش عصرتبریز، در پی ورود یک تیم تروریستی به بازار مرکزی ایذه در ساعت ۱۷:۳٠ امروز ۲۵ آبان ماه و تیراندازی به سمت مردم و بسیجیان، در ابتدا ۴ نفر شهید و ۵ نفر زخمی شدند که پس از دقایقی تعداد شهدا به ۵ نفر و مجروحان به ۱۰ نفر رسید.

همچنین ساعتی پیش یکی از دو مجروح این حادثه که به دلیل وخامت حال به بیمارستان اهواز منتقل شده بود، جان خود را از دست داد و تعداد شهدای حادثه تروریستی ایذه به شش نفر رسید.

گفته می‌شود تروریست‌ها سوار بر دو موتورسیکلت بودند.

در بین شهدا یک کودک نیز وجود دارد.

هم‌چنین ولی الله حیاتی معاون انتظامی امنیتی استانداری خوزستان در بیان جزئیات حادثه تروریستی ایذه اظهار کرد: در این حمله تروریستی که ساعت ۱۷:۳۰ عصر امروز که توسط راکبین دو موتورسیکلت رخ داد، مردم و مدافعین امنیت به گلوله بسته شدند.

وی ادامه داد: در این حمله ۵ نفر به شهادت رسیدند که در بین شهدا یک دختر خانم ۹ ساله وجود دارد. هم‌چنین ۱۰ نفر مصدوم شدند که دو نفر از مصدومان جزو نیروهای بسیج و دو نفر هم از نیروهای فراجا است. ضمن اینکه حال دو نفر از مصدومان وخیم گزارش شده است.

معاون انتظامی امنیتی استانداری خوزستان خاطر نشان کرد: استاندار خوزستان هیاتی از شورای تأمین استان به شهرستان ایذه اعزام کرده است و کار دستگیری ضاربین در دستور کار شورای تأمین و نهادهای اطلاعاتی و انتظامی قرار دارد تا در کوتاه ترین زمان ضاربان دستگیر شوند.