افزایش محسوس احداث هتل و هتل آپارتمان در تبریز
افزایش محسوس احداث هتل و هتل آپارتمان در تبریز
به دنبال اجرای دستورالعمل احداث هتل و هتل آپارتمان در تعرفه و عوارض محلی، معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز از استقبال گسترده سرمایه گذاران و ابقای این دستورالعمل در تعرفه سال ۱۴۰۲ خبر داد. به دنبال اجرای دستورالعمل احداث هتل و هتل آپارتمان در تعرفه و عوارض محلی، معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز از استقبال گسترده سرمایه گذاران و ابقای این دستورالعمل در تعرفه سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش عصرتبریز به نقل از شهریار، محمد عزتی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اجرای دستورالعمل شهرداری برای اعمال تسهیلات در ضوابط و معافیت عوارض در احداث مجموعه های گردشگری که در طول سال های گذشته در قالب تعرفه عوارض به تصویب شورای اسلامی شهر رسیده است ۲۰ هتل و هتل آپارتمان در تبریز شروع به کار کرده و یا در مرحله احداث هستند.

وی همچنین با اشاره به تداوم این تسهیلات در تعرفه سال ۱۴۰۲ افزود: در راستای رونق احداث هتل و هتل آپارتمان در شهر تبریز، دستورالعمل معافیت احداث هتل و هتل آپارتمان از پرداخت عوارض در تعرفه سال ۱۴۰۲ نیز ابقا و پیش بینی شد.

معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز ابراز امیدواری کرد: این اقدام بر توسعه گردشگری و صنعت توریسم و همچنین رونق وضعیت اقتصادی شهر کمک شایانی داشته باشد.