حمایت کمیته امداد از مددجویان آسیب‌دیده از سیل اهر
حمایت کمیته امداد از مددجویان آسیب‌دیده از سیل اهر
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی ضمن بازدید از منازل مددجویان آسیب دیده در سیل اخیر، دستورات لازم برای جبران خسارات را صادر کرد.

به گزارش عصرتبریز به نقل از پایگاه خبری کمیته امداد، غلامعلی ملامهدی در بازدید از منازل مددجویان آسیب دیده در سیل شهرستان اهر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در سیل اخیر اهر، به منازل ۱۰۵ خانوار تحت حمایت کمیته امداد آسیب وارد شده که اقدامات لازم برای جبران در اسرع وقت صورت می‌گیرد.

وی افزود: به لوازم منزل مددجویان (یخچال، تلویزیون، فرش، اجاق گاز و…) در سیل اخیر خسارت وارد شده و ۷۰ منزل مددجویی نیز نیازمند تعمیرات اساسی و یا احداث مسکن است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌شرقی خاطر نشان کرد: برای مددجویانی که منازل آنها قابل سکونت نیست، اسکان موقت تدارک دیده شده است.

ملامهدی بیان داشت: برای جبران آسیب‌های وارده به مددجویان تحت پوشش، کمک بلاعوض و تسهیلات قرض‌الحسنه جهت تعمیرات و خرید لوازم ضروری منزل پیش‌بینی شده است.

وی همچنین گفت: تعدادی از طرح‌های اشتغال مددجویی از جمله فرش بافی، دامداری و… نیز دچار آسیب شده‌اند که برای احیای آنها حمایت لازم صورت خواهد گرفت.