کنسرت «هفت شهر عشق» در تبریز برگزار می‌شود
کنسرت «هفت شهر عشق» در تبریز برگزار می‌شود
ناصر عطاپور، خواننده و سرپرست گروه موغام گفت: کنسرت آذربایجانی «هفت شهر عشق» اواخر مهرماه در تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش عصرتبریز، ناصر عطاپور در این خصوص اظهار داشت: کنسرت هفت شهر عشق کاری متفاوت از گروه موغام بوده که پیشتر مخاطبان و همشهریان عزیزمان را از نحوه ی اجرا مطلع خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه در کنسرت جدیدش کارهای متفاوتی به مردم ارائه خواهد شد؛ افزود: ابتدا تصمیم داشتیم این کنسرت هم در تهران و هم در تبریز اجرا شود ولی بنا به دلایلی اجرای تهران را لغو کردیم. برای همین فعلا در مرحله اول، کنسرت آذربایجانی «هفت شهر عشق» اواخر مهرماه در تبریز برگزار می‌شود.

عطاپور با اشاره به اینکه این کنسرت باحضور ۱۲ نفر خواننده از شاگردانش که  شامل ۶ نفر خانم(گروه کر) و ۶ نفر آقا می‌باشد برگزار می‌شود و اضافه کرد: این کنسرت پروژه متفاوتی است و تصمیم دارم هر ۵ ماه یکبار یک دستگاه از موسیقی اصیل آذربایجانی را اجرا کنیم.

این خواننده مطرح کشورمان بر ضرورت توجه مسئولان به موسیقی آذربایجانی تاکید کرد و ابراز داشت: امیدوارم مسئولان با دل باز به پروژه‌های فرهنگی نگاه کنند.

وی به سختی‌های گروهش برای تمرین نیز اشاره کرد و گفت: گروه ما مجبور می‌شود تمرینات را در مکان‌های مختلف و آموزشگاه انجام دهد که سختی‌های فراوانی دارد.

عطاپور افزود: امیدواریم شبی بیاد ماندنی را در کنار همدیگر تجربه کنیم.