بهسازی و رسیدگی مستمر به وضعیت روشنایی پارک‌های سطح شهر
بهسازی و رسیدگی مستمر به وضعیت روشنایی پارک‌های سطح شهر
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز از بهسازی و رسیدگی مستمر به وضعیت روشنایی پارک‌های سطح شهر خبر داد.

به گزارش عصرتبریز به نقل از شهریار ، سیامک آسیایی در جریان بازدید از پروژه‌های فنی و عمرانی مجموعه ائل‌گولی با اعلام این خبر گفت: در راستای ارائه خدمات بهینه به همشهریان عزیز و میهمانان گرامی، رسیدگی مستمر به وضعیت عمومی پارک‌ها جزو آیتم‌ها و اولویت‌های اصلی و روزانه برنامه‌های حوزه سیما، منظر و فضای سبز قرار دارد.

وی در این زمینه روشنایی پارک‌ها را از شاخصه‌های اصلی بهسازی امور پارک‌های تبریز عنوان کرد که با توجه به حضور حداکثری مردم در ساعات شب در تفرجگاه‌های شهری، حل نواقص و بهبود وضعیت در این بخش را ضروری می‌سازد.

آسیایی از تشکیل اکیپ ویژه رصد و رسیدگی به وضعیت روشنایی پارک‌ها متشکل از کارشناسان و عوامل واحد برق سازمان متبوع خود نیز خبرداد که بطور مستمر در ساعات شب در تفرجگاه‌های سطح شهر حضور و ضمن رصد موارد و نواقص احتمالی نسبت به رفع آنها اقدام می‌کند.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز ابراز امیدواری کرد: با اقدامات و برنامه‌ریزی‌های انجام یافته مشکلی از بابت روشنایی و نورپردازی پارک‌ها نداشته باشیم و میزبان خوبی برای همشهریان عزیز و میهمانان گرامی در طول مدت اقامت‌شان در تفرجگاه‌های شهری باشیم.