طوفان الاقصی بزرگترین ضربه تاریخی به ارتش اسرائیل بود
طوفان الاقصی بزرگترین ضربه تاریخی به ارتش اسرائیل بود
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدای نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه طوفان الاقصی بزرگترین ضربه تاریخی به ارتش اسرائیل بود گفت: نباید بگذاریم عظمت این عملیات زیر آوار‌ها و خرابه‌های غزه مدفون شود.

به گزارش عصرتبریز، سردار علی‌اکبر پورجمشیدیان، فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدای نیروی زمینی سپاه، امروز، دهم آذرماه، در همایش اقتدار عاشورایی بسیجیان و رزمندگان در تبریز، با بیان اینکه طوفان الاقصی بزرگترین ضربه تاریخی به ارتش اسرائیل بود گفت: نباید بگذاریم عظمت این عملیات زیر آوار‌ها و خرابه‌های غزه مدفون شود.

وی با بیان اینکه طوفان الاقصی هیمنه دروغین صهیونیزم را شکست و شگفتی جهانی را به دنبال داشت، افزود: این عملیات یکی از بی‌نظیرترین عملیت‌های تاریخ نظامی‌گری دنیا بود که هیمنه رژیم صهیونیستی را بهم ریخت و شکست مفتضحانه‌ای برای صهیونیست‌ها تحمیل کرد که شکست اطلاعاتی آنان را به نمایش گذاشت.

پورجمشیدیان، با اشاره به سابقه تاریخی جنایات، وحشی‌گری و جسارت‌های رژیم سفاک صهیونیستی در ۷۵ سال گذشته طوفان الاقصی را عملیات پیشدستانه رزمندگان جبهه مقاومت خواند و گفت: پذیرش آتش بس به معنای پیروزی و موفقیت جبهه اسلام و تفکر انقلاب اسلامی است و صهیونیست‌ها و آمریکا ناچارند تغییر نظم نوین جهانی و جغرافیای سیاسی به نفع مسلمانان را بپذیرند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدای نیروی زمینی سپاه، همچنین با اشاره به لزوم حکمفرمایی فرهنگ و تفکر بسیجی در همه عرصه‌ها، امیدآفرینی و تزریق روحیه امید در آحاد جامعه و دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران را از وظایف سنگین بسیجیان در شرایط حاضر دانست.