عذرخواهی شهردار تبریز از شهروندان
عذرخواهی شهردار تبریز از شهروندان
شهردار تبریز گفت: از شهروندان عزیز خواهشمندیم ضمن پرهیز از تردد غیرضروری در سطح شهر، در برف‌روبی و بازگشایی معابر اصلی کمک حال شهرداری باشند.

به گزارش عصرتبریز، یعقوب هوشیار در گفت‌وگو با بخش خبری ساعت ۱۷:۳۰ شبکه سهند، ضمن عذرخواهی از شهروندان به دلیل ترافیک و بی‌نظمی ایجاد شده در سطح شهر اظهار کرد: با تلاش همکاران خدمات شهری تمامی معابر اصلی شهر بازگشایی می‌شود.

وی افزود: بارش سنگین برف در شب گذشته با حضور به موقع عوامل معاونت خدمات شهری و برف‌روبی و محلول پاشی به خوبی مدیریت شد.

هوشیار با اشاره به بارش سنگین برف در طول روز و همزمانی آن با فعالیت اداری و روزانه شهروندان خاطرنشان کرد: بارش سنگین برف به همراه کولاک شدید در زمان فعالیت ادارات دلیل اصلی ترافیک و قفل معابر شهری شد و اکیپ‌های خدمات شهری شامل برف‌روبی و محلول پاشی به دلیل ترافیک و ازدحام خودروها در معابر اصلی نتوانستند به خوبی ارائه خدمت کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به تداوم بارش برف در ساعات آتی، از شهروندان عزیز خواهشمندیم ضمن پرهیز از انجام سفرهای غیرضروری شهری، با اکیپ‌های خدمات شهری همکاری کنند.

شهردار تبریز با اشاره به آمادگی اکیپ‌های خودرویی و ماشین‌آلات برف‌روبی خدمات شهری خاطرنشان کرد : شهرداری تبریز به اندازه کافی ماشین‌آلات و تجهیزات خودرویی برای برف‌روبی و محلول پاشی در اختیار داشته و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

وی یادآور شد: در روزهای گذشته بخشی از این ماشین‌آلات را برای کمک به شهرهای شمالی استان روانه کردیم و از نظر ماشین آلات کمبودی نداریم .