تنش در شورای شهر تبریز
تنش در شورای شهر تبریز
جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز حاشیه‌ها و واکنش‌هایی را به دنبال داشت.

به گزارش عصرتبریز، جلسه امروز شورای شهر تبریز با حواشی متعددی همراه بود. در این جلسه فریدون بابایی‌اقدم خطاب به شهردار تبریز گفت: آقای هوشیار باید قبل از آغاز جلسه بابت روز چهارشنبه و رفتارشان در جلسه فوق العاده عذرخواهی کند و الا در جایگاه مهمانان می‌نشینم.

پرویز هادی دیگر عضو شورا هم در واکنش به این تذکر بابایی‌اقدم گفت: شما نمی‌توانید تعیین تکلیف کنید، آقای شهردار عذرخواهی کرده است.

رسول برگی هم افزود: یکی از اعضای شورا به رسانه‌ها اتهام زده است که حق‌السکوت گرفته‌اند و از شهرداری انتقاد نمی‌کنند، این اهانت را از طرف شورا تلقی نکنید چرا که شما رسانه‌ها ولی نعمت انتخابات و موجب شور انتخاباتی بوده و امثال ما مدیون شما هستیم.

وی در ادامه با اشاره به ساخت و سازهای غیرمجاز و همچنین استخدام دایی ۵۷ ساله یکی از اعضای شورا در شهرداری تبریز، گفت: اجازه دهید بیشتر از این دهان‌مان را باز نکنیم چرا که ممکن است دیگر نتوانید در تبریز بمانید.

در ادامه یاسین بجانی نیز خطاب به دهقان‌نژاد رئیس جلسه گفت: جلسه ای که روز پنجشنبه برگزار کردید غیرقانونی بود.

در این جلسه به دنبال اصرار فریدون بابایی‌اقدم بر عذرخواهی شهردار و تنش لفظی وی با دیگر اعضا، این عضو به حالت قهر از صندلی خود برخاست و در جایگاه مستمعین و خبرنگاران نشست.