وقتی کاپیتان سابق در رسانه باشگاه سانسور می‌شود
وقتی کاپیتان سابق در رسانه باشگاه سانسور می‌شود

تیم فوتبال تراکتور در حالی روز گذشته بر حریف سیرجانی خود غلبه کرد که چند تن از بازیکنان سابق خود در مقابل این تیم حاضر شده بودند.

به گزارش عصر تبریز، تراکتور در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال روز گذشته (شنبه) مقابل گل‌گهر سیرجان به برتری دو بر صفر دست یافت و این برتری در حالی به دست آمد که چند بازیکن سابق سرخ‌پوشان مقابل این تیم به میدان رفتند.

بازیکنانی نظیر محمدرضا اخباری، ابوالفضل رزاق‌پور و مهدی تیکدری که سابقه پوشیدن پیراهن تراکتور را در کارنامه خود دارند یک روز پیش از بازی به هنگام ورود به فرودگاه شهید مدنی تبریز توسط تعدادی از هواداران تراکتور مورد استقبال قرار گرفتند.

این اقدام پرشورها چندان تعجب برانگیز نبود چرا که آن‌ها همانند روال گذشته خود عمل کرده و به استقبال بازیکنانی رفته بودند که مدتی برای تیم‌شان زحمت کشیده بودند و با استقبال خود مثل همیشه میهمان‌نوازی تبریزی‌ها را نشان دادند.

اما نکته عجیب حضور بازیکنان سابق و در راس آن‌ها محمدرضا اخباری که از سوی هواداران تراکتور در بازی نیز تشویق شد این بود که باشگاه تراکتور برخلاف هواداران خود نه تنها از این بازیکنان تجلیلی به عمل نیاورد بلکه به حضور آن‌ها نیز کوچک‌ترین اشاره‌ای نکرد.

این در حالی است که در فصول گذشته بازیکنان سابق هنگام حضور در تبریز مدیران باشگاه تراکتور از آن‌ها به پاس زحمات‌شان تجلیل می‌کرد اما اینبار نه تنها تجلیلی صورت نگرفت بلکه موقعی که محمدرضا اخباری در عکس تیمی بازیکنان تراکتور شرکت کرد این عکس توسط رسانه رسمی باشگاه سانسور شد تا این رفتار در تناقض و تقابل رفتار هواداران خود باشد.