دریافت وام ۳۰۰ میلیونی با مدارک جعلی!
دریافت وام ۳۰۰ میلیونی با مدارک جعلی!

عصر تبریز: فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با بررسی های صورت گرفته جعل بودن مدارک محرز و با دستگیری متهم پرونده راز این کلاهبرداری سه میلیارد ریالی فاش شد. فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری فردی خبر داد که با مدارک جعلی اقدام به دریافت وام بانکی سه میلیارد ریالی در شهرستان آبدانان کرده بود. […]

عصر تبریز: فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با بررسی های صورت گرفته جعل بودن مدارک محرز و با دستگیری متهم پرونده راز این کلاهبرداری سه میلیارد ریالی فاش شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری فردی خبر داد که با مدارک جعلی اقدام به دریافت وام بانکی سه میلیارد ریالی در شهرستان آبدانان کرده بود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار علی دولتی در این خصوص گفت: متهم با جعل مدارک پروانه بهره برداری یک شرکت اقدام به اخذ وام بانکی کرده بود.

وی ادامه داد: با ارایه مدارک جعلی توسط این فرد به بانک، مسوولان بانک به واقعی بودن مدارک مشکوک که برای روشن شدن موضوع مدارک را در اختیار پلیس قرار می دهند.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با بررسی های صورت گرفته جعل بودن مدارک محرز و با دستگیری متهم پرونده راز این کلاهبرداری سه میلیارد ریالی فاش شد.

وی خاطر نشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان آبدانان با استفاده از توانمندی های تخصصی و اشراف اطلاعاتی جاعل مدارک را نیز شناسایی و متهم را دستگیر کردند.

سردار دولتی گفت: موضوع این پرونده جهت رسیدگی تحت بررسی پلیس و محاکم قضایی قرار دارد.