عملکرد دولت در انتصابات آذربایجان‌شرقی چندان مثبت نیست
عملکرد دولت در انتصابات آذربایجان‌شرقی چندان مثبت نیست

عصر تبریز: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود اینکه برخی انتصابات خوبی در حوزه مدیریتی استان صورت گرفته ولی برخی انتصابات نیز می‌توانست بهتر از این باشد. محمدحسین فرهنگی در گفتگو با فارس با انتقاد ضمنی از عملکرد دولت، برخی تغییرات مدیریتی را متناسب با جایگاه آن پست ندانسته و از عدم […]

عصر تبریز: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود اینکه برخی انتصابات خوبی در حوزه مدیریتی استان صورت گرفته ولی برخی انتصابات نیز می‌توانست بهتر از این باشد.

محمدحسین فرهنگی در گفتگو با فارس با انتقاد ضمنی از عملکرد دولت، برخی تغییرات مدیریتی را متناسب با جایگاه آن پست ندانسته و از عدم همراهی دولتمردان استانی در این زمینه انتقاد کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد دولت در استان طی دو سال اخیر گفت: برخی انتصابات خوبی صورت گرفته و برخی انتصابات نیز می‌توانست بهتر از این باشد.

فرهنگی افزود: در مجموع عملکرد دولت را در این ابعاد چندان مثبت ارزیابی نمی‌کنیم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: البته برخی ابهامات نیز وجود دارد مانند حضور افراد تندرو که با شعار اعتدال‌گرایی دولت چندان سازگار نیست.

فرهنگی گفت: هر دوره سیاسی در کشور یک حرکت به جلو است و در واقع کشور را مردم به جلو می‌برند و پس‌رفت عمده نداشته‌ایم.

وی افزود: در دوره‌های مختلف بنا به شرایط اقداماتی انجام شده، پیشرفت‌هایی را شاهد هستیم و البته در هر دوره‌ای نقاط ضعف و قوت وجود دارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد نمایندگان استان در مجلس گفت: دوره فعلی نمایندگان به نسبت ادوار گذشته یکی از منسجم‌ترین ادوار نمایندگان است.

وی در پاسخ به سوالی در مورد اعتقاد برخی مردم به چند دسته بودن نمایندگان استانی گفت: بنده چند دستگی و اختلاف را قبول ندارم و تنوع در پیگیری‌ها به نفع استان است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: زمانی که چندین پروژه دنبال می‌شود احتمال موفقیت در برخی از آن پروژه‌ها بیشتر است.

وی بیان کرد: در عملکرد داخل مجلس نیز یکی از بهترین عملکردها را نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی در بین استان‌های کشور دارند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در زمینه پیگیری موضوعات خارج از مجلس نیز مجموع عملکردهای نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی قابل قبول است.