استاندار آذربایجان شرقی در پیامی: تیم مذاکره کننده کشورمان مانع دست‌اندازی سلطه‌جویان به حقوق مسلم مان شدند
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی: تیم مذاکره کننده کشورمان مانع دست‌اندازی سلطه‌جویان به حقوق مسلم مان شدند

عصر تبریز: استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت موفقیت تیم مذاکره کننده کشورمان در مذاکرات هسته ای پیامی صادر کرد.   اسماعیل جبارزاده در پیام خود آورده است:   بسم الله الرحمن الرحیم   سلام بر مردم متدین، صبور و غیرتمند آذربایجان شرقی و درود و آفرین بر فرزندان شجاع و دلاور ایران اسلامی که به […]

عصر تبریز: استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت موفقیت تیم مذاکره کننده کشورمان در مذاکرات هسته ای پیامی صادر کرد.

 

اسماعیل جبارزاده در پیام خود آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سلام بر مردم متدین، صبور و غیرتمند آذربایجان شرقی و درود و آفرین بر فرزندان شجاع و دلاور ایران اسلامی که به خوبی از حقوق مردم ایران دفاع کردند و عزت و سربلندی را برای شما ولی‌نعمتان انقلاب به ارمغان آوردند.

این دلیرمردان با تکیه بر امانت‌داری، غیرت، شجاعت و تدین خود و به پشتوانه شما ملت غیور و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) بعد از ۲۳ ماه مذاکره و گفت‌وگوی منطقی و شجاعانه با قدرت‌های جهانی، در نهایت این مذاکرات را به سرانجام مطلوب رساندند و دنیا را با حقانیت، راستی و متانت خود به تحسین واداشتند.

مقاومت، ایستادگی و پافشاری تیم مذاکره‌کننده بر اصول به‌حق نظام جمهوری اسلامی به تمام دنیا ثابت کرد که ملت بزرگ و تاریخ‌ساز ایران اسلامی، اهل منطق و گفت‌وگو است و باید با این ملت به جای زبان تحریم و تهدید با زبان تکریم سخن گفت.

اعضای سخت‌کوش تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای با تلاش‌های شبانه‌روزی و مخلصانه خود در عرصه دیپلماسی، مانع دست‌اندازی سلطه‌جویان به حقوق مسلم کشور و ملت ایران شدند که جای بسی مباهات و افتخار است.

اینجانب این پیروزی غرورآفرین و ارزشمند را به محضر رهبر معظم و فرزانه انقلاب که همواره پشتیبانی قوی و محکم برای فرزندان شجاع و دلیر ملت در تیم مذاکره کننده هسته ای بوده‌اند، همچنین سکان‌دار هوشمند دولت تدبیر و امید، جناب آقای دکتر روحانی و مردم متدین و انقلابی استان آذربایجان شرقی که با صبر و متانت خود یاری‌رسان این عزیزان در این عرصه پرتلاطم بوده‌اند تبریک عرض می نمایم.

امیدوارم با استعانت از امداد الهی و عزم و اراده ملی، این توافق،  سرآغاز تعامل سازنده با جهان و توسعه و سربلندی بیش از پیش میهن اسلامی باشد.  ان‌شاءالله

 

اسماعیل جبارزاده – استاندار آذربایجان شرقی