سه کشته در انفجار کارگاه فشفشه‌سازی در تبریز
سه کشته در انفجار کارگاه فشفشه‌سازی در تبریز

عصر تبریز: انفجار در کارگاه فشفشه‌سازی در تبریز، سه کشته و دو مجروح بر جا گذاشت. «حبیب حسینقلی‌زاده»، مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی با اعلام خبر فوق اظهار کرد: این حادثه، ظهر امروز(جمعه ۲۲ مردادماه) در کارگاه فشفشه‌سازی واقع در منطقه قراملک تبریز رخ داد که متأسفانه سه نفر جان […]

عصر تبریز: انفجار در کارگاه فشفشه‌سازی در تبریز، سه کشته و دو مجروح بر جا گذاشت.

«حبیب حسینقلی‌زاده»، مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی با اعلام خبر فوق اظهار کرد: این حادثه، ظهر امروز(جمعه ۲۲ مردادماه) در کارگاه فشفشه‌سازی واقع در منطقه قراملک تبریز رخ داد که متأسفانه سه نفر جان خود را از دست دادند.

وی افزود: پس از وقوع این حادثه، پنج پایگاه فوریت‌های پزشکی تبریز به محل انفجار اعزام شدند و مصدومان را پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی، به بیمارستان سینا تبریز منتقل کردند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: تجمع مردم برای تماشای صحنه، کار امدادرسانی را مختل می‌کند، از این‌رو از مردم خواهشمندیم هنگام مشاهده سوانح و حوادث، از تجمع در محل پرهیز و راه را برای آمبولانس‌های امدادی باز کنند.