برنامه های صداوسیمای آذربایجان شرقی در دهه کرامت
برنامه های صداوسیمای آذربایجان شرقی در دهه کرامت

عصر تبریز:  مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی برنامه های صدا و سیمای این مرکز در ایام دهه کرامت را تشریح کرد. سید محسن لطیفی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در تبریز، با تشریح برنامه های مرکز سهند در دهه کرامت ابراز داشت: برنامه «سحرلر» از […]

عصر تبریز:  مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی برنامه های صدا و سیمای این مرکز در ایام دهه کرامت را تشریح کرد.

سید محسن لطیفی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در تبریز، با تشریح برنامه های مرکز سهند در دهه کرامت ابراز داشت: برنامه «سحرلر» از ۲۴ مرداد تا ۴ شهریور از سیمای مرکز سهند پخش می شود که با سایر مراکز از جمله شهرهای مذهبی ایران ارتباط زنده برقرار می کند.

وی افزود: برنامه شبانه «گئجه لر» با شهرهای مقدس مشهد، قم و شیراز ارتباط زنده برقرار می کند تا مخاطبان سیمای سهند با حال و هوای حرم اهل بیت(علیهم السلام) در این شهرها انس بگیرند.

لطیفی خاطرنشان کرد: در برنامه «سلسبیل» که برنامه اذان گاهی سیمای سهند به شمار می رود، جشن های استانی سالروز میلاد امام هشتم و کریمه اهل بیت(علیهم السلام) پوشش داده می شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: برنامه «شهریمیز» نیز به صورت ویژه در ایام دهه کرامت برنامه هایی را به صورت زنده با حضور در سطح شهر پخش خواهد کرد.

وی همچنین با اشاره به برنامه های رادیو برون مرزی تصریح کرد: در برنامه معارفی «مشکات» به شخصیت امام رضا و حضرت معصومه(علیهم السلام) پرداخته می شود.

لطیفی افزود: «حرف دل من» عنوان برنامه ای از رادیو برون مرزی است که در قالب پیامک و تلفن حرف دل شنوندگان به حضرت ثامن الحجج و فاطمه معصومه(علیهم السلام) را منعکس می کند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی اظهار داشت: برنامه «عابیده لر، جاذبه لر» نیز عنوان برنامه ای است که در رادیو برون مرزی به اماکن تاریخی و مذهبی حرم حضرت امام رضا و کریمه اهل بیت(علیهم السلام) اختصاص دارد.

وی عنوان کرد: برنامه «شب های ایران» ویژه برنامه ۹۰ دقیقه ای رادیویی است که هر شب از حرم امام رضا(علیه السلام) و حضرت معصومه(سلام الله علیها) برنامه زنده پخش می شود.

لطیفی پخش میزگردهای رادیویی با موضوع دهه کرامت و برنامه خانواده و خط جوانی و برنامه های رادیویی «دعوت» و «سحرلر» و «آخشاملار» را از دیگر برنامه های صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی در ایام دهه کرامت برشمرد.