واکنش ها به مصاحبه جنجالی فرمانده سابق نیروی انتظامی
واکنش ها به مصاحبه جنجالی فرمانده سابق نیروی انتظامی

عصر تبریز: بعد از مصاحبه احمدی مقدم با نشریه رمز عبور دفاتر اقای احمدی نژاد و لاریجانی(روابط عمومی مجلس) اظهارات وی را تکذیب کردند.   بیانیه دفتر احمدی نژاد: متن اطلاعیه روابط عمومی دفتر رئیس دولت‌های نهم و دهم به شرح زیر است:   بسم الله الرحمن الرحیم از آنجا که برخی از رسانه ها […]

عصر تبریز: بعد از مصاحبه احمدی مقدم با نشریه رمز عبور دفاتر اقای احمدی نژاد و لاریجانی(روابط عمومی مجلس) اظهارات وی را تکذیب کردند.

 

بیانیه دفتر احمدی نژاد:

متن اطلاعیه روابط عمومی دفتر رئیس دولت‌های نهم و دهم به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

از آنجا که برخی از رسانه ها به نقل از آقای اسماعیل احمدی مقدم فرمانده سابق نیروی انتظامی، مطالب بی اساسی را در موضوع انتخابات سال ۱۳۸۸ و حوادث بعدی آن به دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق منتسب کرده اند، شایسته تاکید می داند که اینگونه مطالب، کاملا خلاف واقع و نادرست است.ضمن تکذیب مطالب منسوبه که معلوم نیست با چه هدف و انگیزه ای اعلام شده است ، تاکید می نماید که افرادی با مسئولیت های ایشان، اساسا در جایگاه ارائه مشورت به رئیس دولتهای نهم و دهم در موضوعات سیاسی و انتخاباتی قرار نداشتند. گرچه سیاق مطالب نگارش شده نیز به روشنی حاکی از بی پایه و اساس بودن آن است.انتظار می رود رسانه ها در انتشار مطالب و افراد در نسبت دادن مطالب به دیگران ، موازین قانونی و اصول اخلاقی را رعایت کنند.

 

بیانیه روابط عمومی مجلس:

روابط عمومی مجلس در اطلاعیه ای اظهار نظرهای احمدی مقدم در گفتگو بایکی از نشریات که برخی مطالب نادرست را به رئیس مجلس شورای اسلامی منتسب کرده و از سوی برخی رسانه ها باز انتشار گردیده را از اساس تکذیب و بدور از واقعیت دانسته است.همچنین با انتقاد از انتشار اینگونه سخنان بی پایه و اساس که نتیجه ای بجز تشویش اذهان عمومی را بدنبال نخواهد داشت، بر ضرورت رعایت اخلاق اسلامی و پرهیز از اتهام افکنی و رواج شایعات ناصحیح در جامعه تاکیده شده است.