مرگ ۴۷ نفر بر اثر سوءمصرف مواد مخدر در آذربایجان‌شرقی
مرگ ۴۷ نفر بر اثر سوءمصرف مواد مخدر در آذربایجان‌شرقی

عصر تبریز: مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی گفت: در پنج ماهه امسال ۴۷ نفر بر اثر سوءمصرف مواد مخدر در این استان جان خود را از دست داده‌اند. به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی، بهرام صمدی‌راد اظهار داشت: در مدت مشابه سال گذشته نیز ۴۴ نفر بر اثر سوءمصرف مواد مخدر جان خود […]

عصر تبریز: مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی گفت: در پنج ماهه امسال ۴۷ نفر بر اثر سوءمصرف مواد مخدر در این استان جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی، بهرام صمدی‌راد اظهار داشت: در مدت مشابه سال گذشته نیز ۴۴ نفر بر اثر سوءمصرف مواد مخدر جان خود را از دست داده بودند که امسال این آمار در همین مدت ۳ نفر افزایش داشته است.

وی ادامه داد: در چهار ماهه نخست امسال ۱۱۴ پرونده جهت اخذ مجوز سقط درمانی در مراکز پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی تشکیل شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: از این تعداد برای ۷۱ نفر مجوز سقط درمانی صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که برابر با ۶۰ مورد بوده، تعداد ۱۱ مورد افزایش داشته است. براساس همین گزارش کل مجوز صادره سقط درمانی در سال ۱۳۹۳ در این استان ۲۲۲ مورد بوده است.