تصادف خونین ۲ اتوبوس شرکت واحد در تبریز
تصادف خونین ۲ اتوبوس شرکت واحد در تبریز

عصر تبریز: مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: بر اثر برخورد دو دستگاه اتوبوس شرکت واحد در تبریز شش مرد و پنج زن راهی بیمارستان شدند. حبیب حسینقلی زاده در گفتگو با ایرنا اظهار کرد: این حادثه صبح امروز در میدان جهاد رخ داد و با اعلام آن […]

عصر تبریز: مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: بر اثر برخورد دو دستگاه اتوبوس شرکت واحد در تبریز شش مرد و پنج زن راهی بیمارستان شدند.

حبیب حسینقلی زاده در گفتگو با ایرنا اظهار کرد: این حادثه صبح امروز در میدان جهاد رخ داد و با اعلام آن کاردان های فوریتهای پزشکی ۲۰۶، ۲۱۲ و ۲۰۵ تبریز به محل اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به وضعیت حادثه دیدگان، ۱۰ نفر از مصدومان به بیمارستان شهید محلاتی و یک نفر نیز به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز انتقال داده شدند.

سرهنگ میرزاخانی سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان تبریز نیز گفت: این حادثه بین دو اتوبوس شرکت واحد تبریز در مسیر جنوب به شمال کمربندی آزادی، ابتدای کوی فیروز رخ داد که دلیل این حادثه بی توجهی به جلو توسط یکی از رانندگان اتوبوس بوده است.