من مقصر باخت تیمم هستم/ترکی یک پنالتی به اشتباه علیه ما اعلام کرد
من مقصر باخت تیمم هستم/ترکی یک پنالتی به اشتباه علیه ما اعلام کرد

عصر تبریز: سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: قبول دارم که مشکل تراکتور از من است چرا که وقتی تیمی می بازد سرمربی به عنوان مقصر معرفی می‌شود. تونی اولیویرا امشب در کنفرانس خبری بعد از شکست تیمش برابر پرسپولیس تهران افزود : با این حال فراموش نکنید که من در چهار بازی که هدایت تیم […]

عصر تبریز: سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: قبول دارم که مشکل تراکتور از من است چرا که وقتی تیمی می بازد سرمربی به عنوان مقصر معرفی می‌شود.

تونی اولیویرا امشب در کنفرانس خبری بعد از شکست تیمش برابر پرسپولیس تهران افزود : با این حال فراموش نکنید که من در چهار بازی که هدایت تیم تراکتورسازی را برعهده داشتم، با چهار تیم متفاوت رو به رو بودم و باید برنامه سه ساله به باشگاه می‌دادم اما با این شرایط برنامه‌های من یک ساله هستند.
وی گفت : در هر دو نیمه فرصت‌های متعدد گلزنی داشتیم، اما باز هم در گشودن دروازه تیم حریف ناکام ماندیدم.
تونی تصریح کرد: از تیمی که در جام حذفی به قهرمانی رسید بازیکنی در تراکتورسازی نمانده و این تیم ، تیم فصل گذشته نیست.
سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز افزود : من از روز اول دستیار ایرانی می خواستم و پژمان و رحیم‌زاده را پیشنهاد کرده بودم.
وی در مورد خط حمله ضعیف‌ تراکتور هم گفت : از مهاجمان تیم خواستم برای گشودن دروازه حریف تلاش کنند و نگرانی من از این است که در بازی‌‌ های آینده به این اندازه موقعیت گل به دست نیاوریم.
اولیویرا در مورد داور مسابقه هم گفت: امروز نیامدم در مورد داوری صحبت کنم اما ترکی یک پنالتی به اشتباه علیه ما اعلام کرد و در نیمه اول هم باید مهاجم تیم پرسپولیس را اخراج می‌کرد، با این وجود دلیل باخت در بازی امروز را داوری نمی‌دانم.
عصر امروز و در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال کشور تیم پرسپولیس تهران با یک گل تراکتورسازی تبریز را پشت سر گذاشت.