تعیین تکلیف ۵ مفقود حادثه قطار تبریز – مشهد
تعیین تکلیف ۵ مفقود حادثه قطار تبریز – مشهد

با وجود گذشت ۳۶ روز اجساد ۵ نفر از جانباختگان حادثه ریلی تبریز – مشهد پیدا نشده است و خانواده‌های آنها چشم انتظار هستند لذا باید هر چه زودتر این موضوع تعیین تکلیف شود. عصر تبریز:نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: با وجود گذشت ۳۶ روز اجساد ۵ نفر از جانباختگان حادثه […]

با وجود گذشت ۳۶ روز اجساد ۵ نفر از جانباختگان حادثه ریلی تبریز – مشهد پیدا نشده است و خانواده‌های آنها چشم انتظار هستند لذا باید هر چه زودتر این موضوع تعیین تکلیف شود.

عصر تبریز:نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: با وجود گذشت ۳۶ روز اجساد ۵ نفر از جانباختگان حادثه ریلی تبریز – مشهد پیدا نشده است و خانواده‌های آنها چشم انتظار هستند لذا باید هر چه زودتر این موضوع تعیین تکلیف شود.
محمداسماعیل سعیدی اظهار کرد: اجساد پنج نفر از جانباختگان حادثه ریلی تبریز – مشهد تاکنون پیدا نشده است و خانواده آن‌ها چشم انتظار و داغدار هستند.
وی با بیان اینکه افرادی که مخالف رسانه‌ای شدن این موضوع هستند فقط یکبار خودشان را جای خانواده این جانباختگان بگذارند، افزود: در این موضوع هر فردی که مخالف استیضاح وزیر و یا عدم رسانه‌ای شدن موضوع اجساد گمشده است کلاه خود را قاضی کند سپس لب به سخن بگشاید.
نماینده مردم تبریز در مجلس خاطرنشان کرد: خانواده این جانباختگان الان فقط در حسرت یک تکه استخوان از عزیزانشان هستند لذا این موضوع باید تعیین تکلیف شود و در سکوت به سر بردن هیچ مشکلی را حل نخواهد کرد.
وی در پایان تأکید کرد: تا احقاق حقوق جانباختگان حادثه ریلی تبریز – مشهد تلاش خواهیم کرد و اجازه پایمالی حقوق آن‌ها را نخواهیم داد./فارس