ورزشگاه العین، عرصه نبرد برای بقا/ شاگردان ساغلام برای ماندن در آسیا می‎جنگند
ورزشگاه العین، عرصه نبرد برای بقا/ شاگردان ساغلام برای ماندن در آسیا می‎جنگند

شاگردان ارطغرل ساغلام در بازی امروز با الاهلی فقط در صورت پیروزی مقابل این حریف عربستانی، شانس صعود از گروه را خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار عصر، تراکتورسازی عصر امروز در حالی به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت که سه هفته متوالی در لیگ برتر رنگ برد را ندیده است. از سوی دیگر طی چهار هفته سپری‌شده از لیگ قهرمانان آسیا نیز موفق به پیروزی نشده‌است.

شاگردان ارطغرل ساغلام آخرین بار در لیگ برتر در هفته بیست‌وسوم مقابل گسترش فولاد با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسیدند. بعد از آن، تراکتورسازی مقابل پارس جنوبی به نتیجه تساوی رسید و در دو بازی بعدی مقابل پیکان و ذوب آهن شکست خورد.

در لیگ قهرمانان آسیا نیز تراکتوری‌ها با ۲ امتیاز در قعر جدول گروه A قرار دارند. این دو امتیاز از دو تساوی مقابل الجزیره امارات بدست آمده و دو باخت دیگر برابر الغرافه و الاهلی، حاصل چهار دیدار پیشین این تیم در آسیاست.

در این گروه الاهلی عربستان با هشت امتیاز در صدر جدول است و دو تیم الغرافه و الجزیره با پنج امتیاز به ترتیب در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند. شاگردان ساغلام درصورت پیروزی مقابل الاهلی و نیم‌نگاهی به دیدار الغرافه – الجزیره، امکان برگشت به جدول و احتمال کسب رتبه دوم این گروه را خواهند داشت. با این تفاسیر امروز آخرین شانس ساغلام برای زنده نگه داشتن امید هواداران تراکتور برای صعود از این گروه است.

بازی دو تیم الاهلی عربستان و تراکتورسازی تبریز امروز (سه‌شنبه) ۱۴ فروردین ماه ساعت ۲۰:۵۰ در ورزشگاه طحنون بن محمد شهر العین امارات به قضاوت پیتر گرین، داور استرالیایی انجام می‌شود.

انتهای پیام/