خزانه دار شورای شهر تبریز، با بیان اینکه برخی مدیران شهرداری حقوق های ۱۴-۱۵ میلیون تومانی دریافت می‎کنند، گغت: شهردار محترم هرچه سریعتر در این باره شفاف سازی کند.

به گزارش خبرنگار عصر، محرم محمدزاده امروز طی تذکری در صحن علنی شورای شهر تبریز با اشاره به قرارداد بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر تبریز، اظهار کرد: قرارداهای مربوطه به رغم تذکرات قبلی، همچنان فاقد شفافیت لازم هستند از جمله آنکه ابعاد بیلبوردها در قرارداهایی که منعقد می شود، کوچکتر از ابعاد واقعی درج می گردد.

محمدزاده در ادامه با انتقاد از حقوق های ۱۴-۱۵ میلیون تومانی برخی مدیران شهرداری، ادامه داد: وقتی مدیری در شهرداری تا این اندازه دریافتی دارد، طبیعی است که برای ادامه مدیریت خود به اعضای شورای شهر متوسل شود.

وی همچنین با اشاره به مسائل مطرح شده در خصوص احتمال خرید باشگاه تراکتورسازی توسط شهرداری تبریز، گفت: ای کاش به اندازه ای که تعصب تیم تراکتورسازی را داریم، درباره صنایع این شهر از جمله ماشین سازی نیز تعصب به خرج می دادیم که طی روزهای اخیر در سکوت خبری و با قیمتی اندک به بخش خصوصی واگذار شد در حالیکه تنها ارزش املاک این کارخانه در منطقه ائل گولی با قیمت دریافت شده برابری می کند.

انتهای پیام/